Мілан — Ньюкасл — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 21:44 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Ньюкасл (Англія). ... Мілан — Ньюкасл — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Ньюкасл (Англія).

Милан - Ньюкасл - 0:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМилан - Ньюкасл - 0:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Мілан (Італія) — Ньюкасл (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Калабрія (40), Шер (49), Юнус Мусах (82), Жиру (83), Крунич (89)

Огляд матчу Мілан — Ньюкасл:

У нещодавньому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца» команди «Мілан» і «Ньюкасл» продемонстрували рішучість і оборонну стійкість. У рівній боротьбі обидві команди не змогли забити жодного гола, що призвело до безгольової нічиєї. Перший тайм пройшов у дисциплінованій обороні обох команд, яким вдавалося стримувати одна одну. На 40-й хвилині Давіде Калабрія, гравець «Мілана», отримав жовту картку за неточну атаку, що свідчить про інтенсивність і фізичне напруження гри. Після безгольового першого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута. На початку другого тайму «Мілан» вирішив замінити Калабрію на Алессандро Флоренці, намагаючись надати атаці нового імпульсу. На 49-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Фабіан Шар, що підкреслило конкурентність гри. По ходу матчу «Мілан» продовжував тасувати склади в пошуках прориву. На 61-й хвилині на заміну вийшли Самуель Чуквуезе і Крістіан Пулішич, які привнесли в гру темп і креатив. Разом із ними у складі «Мілана» з’явилися Томмазо Побєга і Теун Коопмейнерс, що дало змогу збільшити кількість варіантів у півзахисті. Ньюкасл пішов за їхнім прикладом і на 63-й хвилині зробив дві заміни.

Джейкоб Мерфі та Аллан Сен-Максімін були замінені на Каллума Вілсона та Ентоні Гордона, щоб надати атаці нового імпульсу. Обидві команди прагнули до досягнення важливого голу, але надійна оборона і добре організований півзахист не дозволили прорватися вперед. На 72-й хвилині «Мілан» здійснив останню заміну, випустивши Рубена Лофтуса-Чіка та Юнуса Мусу для посилення атаки. Водночас «Ньюкасл», намагаючись контролювати гру, ввів у гру Сандро Тоналі та Еліаса Андерсона, щоб посилити півзахист. Наприкінці матчу розчарування стало проявлятися у вигляді шквалу жовтих карток. Муса, Олів’є Жиру і Раде Крунич отримали попередження на 82-й, 83-й і 89-й хвилинах відповідно. Інтенсивність гри явно давала про себе знати, гравці боролися за кожен сантиметр поля. В якості останньої спроби «Ньюкасл» зробив останню заміну на 90-й хвилині: Александр Ісак замінив Гарві Барнса. Незважаючи на пізній ривок обох команд, жодна з них не змогла забити, і матч завершився безгольовою нічиєю. Матч «Мілан» — «Ньюкасл» продемонстрував стійкість і рішучість обох команд. Завдяки надійній обороні і тактичним замінам жодна з команд не змогла скористатися наданими їй можливостями для атаки. Проте обидві команди отримають із цього матчу позитивні моменти, знаючи, що в Лізі чемпіонів УЄФА вони можуть розраховувати на свою оборонну міць під час зустрічі з сильними суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Мілан, Ньюкасл — ПСЖ.