Реал С-дад — Інтер — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 23:59 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) та Інтер ... Реал С-дад — Інтер — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) та Інтер (Мілан).

Реал С-дад - Интер - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Интер - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Інтер (Мілан) — 1:1 (1:0)
Голи: Мендес (4) — Lautaro Martínez (87)

Попередження: Крістьян Аслані (13), Мхітарян (61), Фраттезі (71), Мікель Мерінос (71), Траоре (89), Ігор Зубельдія (90+6)

Огляд матчу Реал С-дад — Інтер:

Нещодавно на стадіоні «Реалі Арена» відбувся захоплюючий матч Ліги чемпіонів УЄФА між командами «Реал Сосьєдад» та «Інтер». Перший тайм почався з того, що «Реал Сосьєдад» вийшов уперед уже на 4-й хвилині. Б. Мендес забив приголомшливий гол, вивівши свою команду в лідери. Іспанці продовжували володіти ініціативою, але «Інтеру» вдавалося стримувати їх протягом усього першого тайму. На 13-й хвилині «Інтер» отримав жовту картку за фол К. Аслані. Однак «Реал Сосьєдад» не зміг скористатися цією перевагою, і перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0. Коли команди вийшли на поле в другому таймі, «Інтер» зробив три найважливіші заміни у швидкій послідовності. М. Арнаутович замінив М. Турама, К. Аслані вийшов замість Д. Фраттезі, а А. Бастоні був замінений на Ф. Дімарко. Ці зміни мали надати «Інтеру» нових сил і переломити хід гри. У другому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу, «Інтер» шукав можливість зрівняти рахунок. Однак напруга продовжувала наростати, гра ставала дедалі гострішою. На 61-й хвилині гравець «Інтера» Х. Мхітарян отримав жовту картку, що підкреслило запеклість боротьби за м’яч. На 62-й хвилині «Реал Сосьєдад» також здійснив дві заміни: А. Барренексеа вийшов замість М. Чо, а К. Тірні замінили на А. Муньоса. Муньоса.

Ці заміни були спрямовані на зміцнення оборони команди і збереження невеликої переваги в рахунку. Гра тривала в напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували високу оборонну стійкість. На 70-й хвилині «Інтер» зробив четверту заміну: Х. Мхітарян був замінений на А. Санчеса. Час минав, напруга наростала, і на 71-й хвилині жовті картки отримали Д. Фраттезі («Інтер») і М. Меріно («Реал Сосьєдад»). Відчувши можливість забезпечити перемогу, обидві команди зробили чергові заміни. На 72-й хвилині замість М. Оярсабаля та А. Одріосоли у складі «Реал Сосьєдаду» з’явилися М. Оярсабаль і У. Садік відповідно. Тим часом «Інтер» зробив п’яту заміну на 76-й хвилині: С. де Врій замінив Ф. Ачербі. На 79-й хвилині М. Турам, здавалося, вирвався вперед, але гол було скасовано через положення «поза грою». «Реал Сосьєдад» продовжував боротися, але на 87-й хвилині Л. Мартінес забив вирішальний м’яч у ворота «Інтера», зрівнявши рахунок. Залишалося всього кілька хвилин, і гра стала дедалі напруженішою. На 89-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» Х. Траоре отримав жовту картку, а ще за хвилину жовту картку отримав і І. Зубелдіа. Після фінального свистка обидві команди були змушені задовольнитися нічиєю 1:1. Матч «Реал Сосьєдад» — «Інтер» вийшов дуже цікавим: стратегічні заміни, жовті картки, напружені моменти. Жодна з команд не змогла домогтися перемоги, але це стало підтвердженням духу суперництва і таланту обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зальцбург — Реал С-дад, Інтер — Бенфіка.