Шериф — Рома — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:49 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Рома (Рим). ... Шериф — Рома — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Рома (Рим).

Шериф - Рома - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШериф - Рома - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Шериф (Тирасполь) — Рома (Рим) — 1:2 (0:1)
Голи: C. Tovar (57) — Леандро Паредес (45+4), Лукаку (65)

Попередження: A. Талал (45+3), Крістанте (56), Габі Кікі (77), Константінос Апостолакіс (90+2), Жоао Пауло (90+7)

Огляд матчу Шериф — Рома:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на Великій спортивній арені зійшлися тираспольський «Шериф» і «Рома». Обидві команди прагнули перемоги, і на глядачів очікувала напружена гра, що завершилася перемогою «Роми» з рахунком 2:1. Перший тайм почався з бажання обох команд домінувати в грі. Уже на 28-й хвилині «Рома» зробила першу заміну, випустивши замість Л. Паредеса Р. Санчеса. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб надати команді нових сил і створити можливості в атакувальній третині. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до інтенсивної перепалки між гравцями. На 45-й хвилині А. Талал з тираспольського «Шерифа» отримав жовту картку за необережну атаку, що продемонструвало зростаючу конкуренцію на полі. Однак перед самою перервою «Рома» домоглася свого. На тій же хвилині Л. Паредес забив гол, забезпечивши своїй команді впевнену перевагу — 1:0. Другий тайм розпочався з того, що на 56-й хвилині жовту картку отримав гравець середньої лінії «Роми» Б. Крістанте. Це попередження мало вплинуло на рішучість тираспольського «Шерифа», і він швидко відповів. На 57-й хвилині К. Товар із тираспольського «Шерифа» на радість уболівальників зрівняв рахунок. На 61-й хвилині, коли гра висіла на волосині, «Рома» провела низку замін. Замість П. Дибали вийшов С. Ель-Шаараві, замість Л. Спінаццоли — Н. Залевскі, а замість Е. Бове — Х. Ауар.

Ці стратегічні зміни мали вдихнути нове життя в атакувальні дії «Роми» та переломити хід гри на свою користь. На 65-й хвилині «Рома» знову захопила лідерство. Р. Лукаку продемонстрував свою бомбардирську майстерність, влучивши у сітку воріт, що викликало бурхливу радість його партнерів по команді. Тираспольський «Шериф» мужньо бився, але час був не на його боці. У відчайдушній спробі змінити хід гри тираспольський «Шериф» зробив першу заміну на 71-й хвилині, замінивши Д. Анкії на Рікардіньо. Однак, схоже, удача була не на їхньому боці: на 77-й хвилині Г. Кікі отримав жовту картку, що ще більше знизило шанси на успіх. У міру того як час минав, обидві команди зробили додаткові заміни, щоб привнести в гру нові сили і тактичні варіації. На 80-й хвилині замість Р. Лукаку у «Роми» вийшов А. Белотті, у «Шерифа Тирасполь» замість К. Апостолакіса — А. Артундуага, а на 88-й хвилині замість Луваннора — К. Товар. В останні хвилини гри розчарування «Шерифа Тирасполя» стало очевидним: на 90-й хвилині жовту картку отримав К. Апостолакіс. Незважаючи на всі зусилля, тираспольський «Шериф» так і не зміг зрівняти рахунок, і в підсумку перемога у впертій боротьбі дісталася «Ромі». Велика спортивна арена стала свідком захопливого поєдинку, залишивши вболівальників у передчутті нових яскравих подій у європейському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Славія — Шериф, Рома — Серветт.