Юніон Сент-Жіллуаз — Тулуза — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:52 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Тулуза ... Юніон Сент-Жіллуаз — Тулуза — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Тулуза (Франція).

Юнион Сент-Жиллуаз - Тулуза - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЮнион Сент-Жиллуаз - Тулуза - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

ЮніонСент-Жіллуаз (Бельгія) — Тулуза (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: M. Amoura (69) — Т. Даллінга (45+3)

Попередження: C. Vanhoutte (14), A. Donnum (33), K. Мак Аллістер (53), Л. Коста (66), N. Sadiki (78), F. Magri (86), Л. Коста (90+4)

Огляд матчу Юніон Сент-Жіллуаз — Тулуза:

У захопливому матчі між командами «Уніон Сен-Жіллуаз» і «Тулуза» у рамках Ліги Європи УЄФА вболівальники побачили гру, сповнену дією, драматизмом і чудовими голами. Матч проходив на стадіоні Stade Joseph Marien, і обидві команди боролися за важливу перемогу. Перший тайм розпочався з жовтої картки гравця команди Union St. Gilloise К. Ванхутта на 14-й хвилині. Ванхутта на 14-й хвилині. Гравці були сповнені бажання зробити свій внесок у гру, і це раннє попередження задало тон фізичній боротьбі. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» А. Доннум, і напруга стала наростати. На 40-й хвилині «Тулуза» зробила першу заміну: З. Абухлаль змінив Ф. Магрі. Ця заміна надала атаці «Тулузи» нових сил, і саме Магрі використовував їх по максимуму. Перед самою перервою «Тулуза» отримала право на пенальті, і Т. Даллінга спокійно реалізував його, забезпечивши «Тулузі» перевагу. На другий тайм «Уніон Сен-Жіллуаз» вийшов із рішучістю переломити ситуацію. Вони згуртувалися, продемонструвавши відмінну командну роботу та рішучість. Однак надалі вони зіткнулися з проблемою перебору жовтих карток: на 53-й хвилині К. Мак Аллістер був попереджений.

На 60-й хвилині «Тулуза» зробила дві заміни: замість А. Доннума і К. Кассереса в гру вступили В. Каманзі і К. Гелаберт Піна. Ці зміни додали «Тулузі» свіжих сил, але «Уніон Сен-Жіллуаз» не збирався здаватися, і у відповідь на 62-й хвилині «Уніон Сен-Жіллуаз» також зробив дві заміни: К. Ванхутте замінив М. Амура, а Г. Нільссон — К. Родрігеса. Заміни відразу ж позначилися на результаті: «Юніон Сент-Жіллуаз» став домінувати у володінні м’ячем і створювати гольові моменти. Зусилля «Юніон Сент-Жіллуаз» принесли свої плоди на 69-й хвилині, коли М. Амура влучив у площину воріт, зрівнявши рахунок. Вболівальники схопилися з місць, і гра набула нового напруження. Незважаючи на напруженість матчу, обидві команди виявляли повагу до чесної гри. На 78-й хвилині суддя показав жовті картки Н. Садікі («Уніон Сен-Жілуаз»), а на 86-й хвилині — Ф. Магрі («Тулуза»). На 90-й хвилині гравець «Тулузи» Л. Коста отримав другу жовту картку, що призвело до червоної. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість. Результат залишає всі шанси на успіх у майбутніх матчах, адже обидві команди продовжують боротьбу за славу в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Юніон Сент-Жіллуаз, Тулуза — ЛАСК.