Динамо — Астана — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:57 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Астана (Казахстан). ... Динамо — Астана — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Астана (Казахстан).

Динамо - Астана - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаДинамо - Астана - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Динамо (Загреб) — Астана (Казахстан) — 5:1 (1:0)
Голи: Петкович (43), Петкович (53), M. Bulat (58), Марін (85), T. Халілович (90+3) — K. Оганесян (78)

Попередження: D. Darboe (42), S. Loncar (43), A. Аманович (48), Ароян (52), B. Sutalo (70)

Огляд матчу Динамо — Астана:

Загребське «Динамо» приймало ФК «Астана» в захопливому футбольному матчі на стадіоні «Максимір» у рамках Конференції Ліги Європи УЄФА. У перерві матчу рахунок був 1:0 на користь загребського «Динамо», але в підсумку рахунок став 5:1, продемонструвавши домінуючу гру господарів поля. Перший тайм матчу був відносно спокійним у плані голів, але кілька помітних подій все ж відбулося. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець ФК «Астана» Д. Дарбое, а ще за хвилину жовту картку отримав С. Лончар. Однак на 43-й хвилині у ворота загребського «Динамо» було призначено пенальті, який успішно реалізував Б. Петкович, вивівши свою команду вперед. На початку другого тайму «Астана» продовжила боротьбу, отримавши жовті картки за А. Амановича на 48-й хвилині та В. Арояна на 52-й хвилині. На 53-й хвилині у ворота загребського «Динамо» знову було призначено пенальті, і Б. Петкович упевнено забив свій другий гол у матчі. Домінування загребського «Динамо» продовжилося на 58-й хвилині, коли М. Булат влучив у сітку воріт, збільшивши перевагу до 3:0. ФК «Астана» спробував відігратися, зробивши дві швидкі заміни на 62-й хвилині: І. Куат і Т. Досмагамбетов.

Однак загребське «Динамо» також зробило дві заміни, замінивши М. Емрелі на Л. Менало і М. Булата на Т. Халіловича. На 70-й хвилині гравець загребського «Динамо» Б. Сутало отримав жовту картку, але це не збило темп гри команди. На 73-й хвилині загребське «Динамо» знову зробило дві заміни: Б. Петкович був замінений на С. Куленовича, а Г. Відович поступився місцем А. Марину. Ці заміни виявилися результативними, оскільки на 78-й хвилині К. Оганесяну вдалося забити втішний гол. Однак усі надії на чудесне повернення «Астани» розвіялися, коли на 82-й хвилині загребське «Динамо» зробило останню заміну, замінивши Р. Любічича на Б. Михайличенка. На 85-й хвилині ФК «Астана» зробив дві заміни: Д. Дарбое замість А. Аймбетова і Ф. Оурега замість Д. Йованчича. Але в підсумку загребське «Динамо» дограло матч до кінця, забивши ще два голи на останніх хвилинах зустрічі. На 85-й хвилині А. Марін забив гол, зміцнивши перевагу загребського «Динамо», а на 90-й хвилині Т. Халілович своїм голом оформив беззаперечну перемогу господарів поля. З рахунком 5:1 загребське «Динамо» продемонструвало свою перевагу впродовж усього матчу і здобуло незабутню перемогу на стадіоні «Максимір» перед своїми глядачами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Балкані — Динамо, Астана — Вікторія.