Салернітана — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 21:30 22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Салернитана - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Салернітана (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: J. Кабрал (52) — S. Romagnoli (12)

Попередження: Г. Касо (30), Калеб Околі (34), Паскуале Маццоккі (48), M. Lovato (81)

Огляд матчу Салернітана — Фрозіноне:

У довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні «Арекі» зустрілися команди «Салернітана» та «Фрозіноне». Запекла боротьба між цими командами змусила вболівальників бути на межі своїх можливостей, адже вони стали свідками захопливої гри, що завершилася внічию 1:1. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Фрозіноне забив першим і вже на 12-й хвилині переломив ситуацію. Героєм зустрічі став С. Романьолі, який забив чудовий гол, що привів уболівальників у захват. Салернітана, не бажаючи поступатися, рішуче чинила опір. На 48-й хвилині у ворота «Салернітани» було призначено пенальті, після того як П. Маццоккі сфолив у штрафному. Ж. Кабрал, вийшовши вперед, впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок — 1:1. У матчі було багато жовтих карток, що відображало напружений характер гри. На 30-й хвилині попередження отримав Г. Казо з «Фрозіноне», а на 34-й хвилині — К. Околі. На 48-й хвилині був вилучений гравець «Салернітани» П. Маццоккі. Обидві команди провели тактичні заміни, намагаючись заволодіти перевагою. На 62-й хвилині у складі «Фрозіноне» з’явилися М. Брешіаніні і Л. Гаррітано, які замінили Г. Касо і Х. Баеса. Салернітана відповіла своїми замінами: П. Маццоккі на тій самій хвилині змінив К. Іквуемесі.

У заключній стадії матчу обидві команди продовжували прагнути до переможного голу. На 77-й хвилині у складі «Фрозіноне» з’явилися М. Суле та В. Чеддіра, а на 78-й хвилині «Салернітана» замінила Г. Маджоре на Е. Бохінена. Свіжі сили надали грі нової енергії, але жодна з команд так і не змогла домогтися переможного голу. Інтенсивність матчу призвела до збільшення кількості жовтих карток. На 81-й хвилині був попереджений гравець «Салернітани» М. Ловато, що поповнило список дисциплінарних порушень цього дня. В останні хвилини обидві команди провели чергові заміни. На 84-й хвилині гравців «Салернітани» Ж. Кабрала і М. Ловато замінили Е. Ботейм і Ф. Данилюк. У відповідь «Фрозіноне» на 90-й хвилині замінив Е. Барренечеа на М. Бурабія. Попри всі зусилля обох команд, рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився. Захоплива зустріч між «Салернітаною» та «Фрозіноне» продемонструвала всю гостроту суперництва в Серії А. Обидві команди наполегливо билися і демонстрували свою майстерність на полі. Це був матч, сповнений драматизму, голів і напружених моментів, які не давали вболівальникам нудьгувати. Хоча результат, можливо, і не був таким, як хотілося б кожній із команд, матч запам’ятається напруженою боротьбою та яскравими моментами. По ходу чемпіонату і «Салернітана», і «Фрозіноне» прагнутимуть розвинути цю гру та домогтися перемог у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Салернітана, Фрозіноне — Фіорентина.