Брентфорд — Евертон — 1:3. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 21:28 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Евертон — 1:3. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Брентфорд - Эвертон - 1:3. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Эвертон - 1:3. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Брентфорд (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 1:3 (1:1)
Голи: Матіас Дженсен (28) — Дукуре (6), Ю. Тарковскі (67), Д. Калверт-Левін (71)

Попередження: Янг (1), Б. Мбеумо (77), S. Ghoddos (82), J. Брантвейт (90+1)

Огляд матчу Брентфорд — Евертон:

На стадіоні Gtech Community Stadium відбувся захопливий матч Прем’єр-ліги між командами «Брентфорд» і «Евертон», у якому з рахунком 3:1 перемогли господарі поля. Гра вийшла захопливою, з низкою ключових моментів, які змусили вболівальників бути на межі своїх можливостей. Перша помітна подія сталася вже на 1-й хвилині, коли гравець «Евертона» А. Янг отримав від судді жовту картку. Проте вже за п’ять хвилин «Евертон» вийшов уперед, коли А. Дукуре переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу. «Брентфорд», вирішивши відігратися, пішов уперед і в підсумку зрівняв рахунок на 28-й хвилині. М. Йенсен забив чудовий гол, відновивши паритет і вдихнувши нове життя в матч. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади. На 61-й хвилині гравець «Брентфорда» М. Рорслев Расмуссен був замінений на К. Айєра, а В. Янельт вийшов замість Ф. Оньєки на 62-й хвилині. Однак уже на 67-й хвилині «Евертон» завдав чергового удару по воротах — Дж. Тарковскі переправив м’яч у сітку, зробивши рахунок 2:1.

Евертон продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 71-й хвилині, коли Д. Калверт-Льюїн записав на свій рахунок гол. На 73-й хвилині Брентфорд зробив третю заміну, замінивши А. Хіккі на С. Годдоса. Гра ставала дедалі гострішою, обидві команди отримували жовті картки. На 77-й хвилині Б. Мбеумо з «Брентфорда» і на 90-й хвилині Дж. Брантвейт з «Евертона» були занесені до суддівської книги. На 77-й хвилині «Евертон» зробив останню заміну, замінивши А. Онану на А. Данжуму. На 82-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Брентфорда» С. Годдос. На 89-й хвилині «Брентфорд» зробив четверту й останню заміну, замінивши К. Льюїса-Поттера на М. Олакігбе. Гра завершилася на запальній ноті: в останні хвилини матчу жовту картку за «Евертон» отримав Дж. Брантвейт. У підсумку клінічна гра «Евертона» та надійна оборона забезпечили йому заслужену перемогу над «Брентфордом» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував усю гостроту й азарт, притаманні Прем’єр-лізі, і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру захопливих протистоянь.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Брентфорд, Евертон — Лутон Таун.