Зоря — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 16:55 24 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Дніпро-1 − 0:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Дніпро-1 (Дніпро).

Заря - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Днепр-1 - 0:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 8-й тур

Зоря (Луганськ) — Дніпро-1 (Дніпро) — 0:1 (0:1)
Голи: І. Когут (24)

Предупредження: Вантух (39), Кравець (58), Руслан Бабенко (61), Е. Сарапі (73)

Огляд матчу Зоря — Дніпро-1:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги луганська «Зоря» зустрілася з «Дніпром-1» на стадіоні «Україна». Обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі, але перемога залишилася за «Дніпром-1» — 0:1 у перерві та 0:1 в основний час. Початок матчу пройшов у піднесеному настрої та рішучості обох команд. Уже на 24-й хвилині блискучим голом відзначився гравець «Дніпра-1» І. Когут, забезпечивши своїй команді дострокову перевагу. По ходу гри напруга наростала, що призвело до того, що на 39-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» Р. Вантух. Суддя уважно стежив за перебігом матчу, забезпечуючи чесну гру і стримуючи гравців. На 57-й хвилині «Дніпро-1» зробив першу заміну: І. Когут замінив Ю. Пасіча. Когут уже вплинув на хід гри, і тепер Пасіч отримав шанс проявити свої здібності на полі. На 58-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» В. Кравець, а на 61-й хвилині — Р. Бабенко. Бабенко. Це свідчило про інтенсивність гри, коли обидві команди викладалися до межі. На 67-й хвилині «Дніпро-1» здійснив другу заміну, замінивши О. Пихаленка на Вітіньо. Тактичне рішення менеджера було спрямоване на утримання переваги та забезпечення перемоги. Матч тривав у запеклому темпі, і на 73-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Є. Сарапій.

Луганська «Зоря» провела першу заміну на 77-й хвилині: Д. Мишньов замінив В. Волошина. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб привнести свіжі сили в гру і переломити хід матчу на свою користь. Незабаром після цього луганська «Зоря» провела другу заміну — на 77-й хвилині А. Бол був замінений на О. Данченка. Команда вибудовувала стратегію, сподіваючись, що ця заміна дасть їй змогу здійснити такий необхідний прорив. Рішучість переломити хід гри змусила луганську «Зорю» провести третю заміну на 78-й хвилині. Д. Антюх залишив поле, надавши можливість В. Чурку відзначитися в останні хвилини матчу. У складі «Дніпра-1» стратегічні зміни відбулися також на 79-й хвилині: В. Рубчинський замінив Р. Гаджиєва. Одночасно Є. Пурита замінив Д. Мірошниченка, прагнучи зміцнити оборону і зберегти невелику перевагу в рахунку. Наприкінці матчу обидві команди намагалися змінити рахунок, але їхні зусилля не увінчалися успіхом. Ранній гол «Дніпра-1» виявився вирішальним для перемоги, а луганська «Зоря» залишилася розчарована, але сповнена рішучості відігратися в найближчих матчах. Любителі футболу, які зібралися на стадіоні «Україна», стали свідками захопливого поєдинку, в якому кожна хвилина була на рахунку. Гра обох команд засвідчила їхню самовіддачу і бажання набрати дорогоцінні очки в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Зоря, Дніпро-1 — Металіст 1925.