Реал С-дад — Хетафе — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 17:09 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Хетафе — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Хетафе (Іспанія).

Реал С-дад - Хетафе - 4:3. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Хетафе - 4:3. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Хетафе (Іспанія) — 4:3 (1:2)
Голи: Т. Кубо (2), М. Оярзабаль (61), Мендес (66), М. Оярзабаль (88) — Аленья (39), Майораль (45+5), J. Латаса (90+2)

Попередження: Ріко (19), Aihen Muñoz (45+3), Реміро (45+4), Мендес (45+1), Даміан Суарес (52)

Огляд матчу Реал С-дад — Гетафе:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Реалі Арена», зустрілися команди «Реал Сосьєдад» і «Гетафе», які тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. За рахунку 1:2 на користь «Гетафе» в перерві здавалося, що перевага на боці «Реал Сосьєдаду». Однак у другому таймі «Реал Сосьєдад» здобув приголомшливу перемогу з рахунком 4:3. Гра почалася дуже бурхливо: Такефуса Кубо з «Реал Сосьєдаду» забив лише за дві хвилини до кінця матчу. Цей перший гол задав тон напруженій боротьбі між командами.

У відповідь на це «Гетафе» швидко отримав жовту картку за вилучення Даміана Ріко на 19-й хвилині. По ходу першого тайму «Гетафе» переломив хід зустрічі. Гол Карлеса Алена на 39-й хвилині вивів команду вперед, а перед самою перервою у ворота «Реала» було призначено пенальті. Борха Майораль реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Гетафе» до 2:1. «Реал Сосьєдад» також постраждав: Бруно Мендес і ще два гравці отримали жовті картки перед самою перервою. Перерва дала «Реалу Сосьєдад» можливість перебудуватися і переглянути свою тактику. На початку другого тайму команда провела три важливі заміни, що дало їй змогу вийти на поле з новими силами. На 61-й хвилині Мікель Оярсабаль реалізував пенальті, зрівнявши рахунок, а на 66-й хвилині Бруно Мендес забив фантастичний гол, вперше після першого удару Кубо вивівши команду в лідери. Матч прийняв новий оборот, коли «Гетафе» зробив дві вирішальні заміни, сподіваючись повернути контроль над ситуацією. Останні хвилини гри були наповнені азартом. На 88-й хвилині Мікель Оярсабаль із «Реал Сосьєдаду» знову продемонстрував свій талант і забив два м’ячі у ворота суперника. Однак «Гетафе» вперто чинив опір, і Хав’єр Латаса забив вражаючий гол на останній хвилині матчу, подарувавши своїй команді надію. Попри останні зусилля «Гетафе», «Реал Сосьєдад» зміг утримати свою перевагу до фінального свистка і здобув перемогу з розгромним рахунком 4:3. Матч продемонстрував стійкість і рішучість обох команд і подарував уболівальникам незабутнє видовище майстерності та пристрасті. Арена «Реалі» стала свідком захопливого поєдинку Ла Ліги, в якому «Реал Сосьєдад» і «Гетафе» не залишили жодного шансу на перемогу. Сім голів, безліч жовтих карток і десять замін — усе це викликало бурю емоцій у вболівальників обох команд. Цей матч надовго залишиться в пам’яті любителів футболу як захоплююче протистояння, що продемонструвало непередбачуваність красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Реал С-дад, Атлетик — Гетафе.