Брайтон — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 17:58 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Борнмут (Англія).

Брайтон - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Брайтон (Англія) — Борнмут (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: M. Керкез (45+2), К. Мітома (46), К. Мітома (77) — Соланке (25)

Попередження: Дж. Вельтман (37), Забарний (40), (45+3), Л. Дунк (75), D. Brooks (90), Маркос Сенесі (90+5)

Огляд матчу Брайтон — Борнмут:

Брайтон здобув перемогу над Борнмутом із рахунком 3:1 У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium зустрілися Брайтон і Борнмут. Обидві команди прагнули завоювати три очки, тому атмосфера на трибунах була напруженою. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, але в другому таймі «Брайтон» додав, забивши ще два м’ячі і здобувши перемогу з рахунком 3:1. Гра почалася дуже цікаво, коли на 25-й хвилині гравець «Борнмута» Д. Соланке влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Однак «Брайтон» швидко відреагував на це: всього через 12 хвилин жовту картку за фол отримав Дж. Вельтман. Напруга матчу була очевидною, обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над ситуацією. Ближче до кінця першого тайму гравець «Брайтона» М. Керкез забив прикрий гол у власні ворота, забезпечивши «Борнмуту» несподівану перевагу. Незадовго до перерви Б. Гілмур також отримав жовту картку за несвоєчасну атаку, що ще більше погіршило становище «Брайтона». На початку другого тайму «Брайтон» зробив дві важливі заміни: Е. Фергюсон вийшов замість А. Фаті, а Ф. Буонанотте — замість К. Мітоми. Ці заміни вдихнули нове життя в команду, і К. Мітома відразу ж відзначився, забивши гол на 46-й хвилині, зрівнявши рахунок.

Обидві команди продовжили боротьбу за перевагу, зробивши кілька замін, щоб освіжити свої атакувальні можливості. На 63-й хвилині Брайтон випустив Д. Велбека замість Жоао Педро, а Борнмут ввів у гру М. Таверньє замість Д. Ваттари. На 64-й хвилині Й. Клюйверт замінив А. Семеньо, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. На 77-й хвилині «Брайтон» нарешті вийшов уперед, коли К. Мітома забив свій другий гол у матчі, забезпечивши команді заслужену перевагу. Господарі поля продовжували чинити тиск, демонструючи рішучість завоювати всі три очки. Ближче до кінця гри «Борнмут» провів дві додаткові заміни: Р. Крісті вийшов замість Х. Ж. Траоре, а П. Біллінг — замість Д. Брукса. Також у надії врятувати матч на 83-й хвилині замість М. Сенезі був замінений Л. Келлі, а «Брайтон» зробив пізню заміну, замінивши на 87-й хвилині С. Адінгру на Т. Ламп. Адінгру на Т. Лампті. Останні хвилини матчу були напруженими, обидві команди прагнули забити гол. Коли пролунав фінальний свисток, Д. Брукс і М. Сенезі отримали жовті картки за «Борнмут», що посилило їхнє розчарування. У підсумку в цьому захопливому поєдинку Прем’єр-ліги перемогу здобув «Брайтон». Господарі поля продемонстрували свою стійкість і рішучість, переломивши хід гри після пропущеного гола. Дубль К. Мітоми забезпечив «Брайтону» всі три очки, що не могло не тішити їхніх пристрасних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Брайтон, Борнмут — Арсенал.