Ланс — Тулуза — 2:1. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 17:59 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Тулуза — 2:1. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Тулуза (Франція).

Ланс - Тулуза - 2:1. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Тулуза - 2:1. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Ланс (Франція) — Тулуза (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Саїд (45+2), M. Guilavogui (84) — C. Гелаберт Піна (33)

Предупредження: A. Donnum (69), Сепе Ельє Вахі (76)

Огляд матчу Ланс — Тулуза:

У захопливому футбольному матчі між «Ленсом» і «Тулузою» на легендарному стадіоні «Боллаерт-Делеліс» «Ленс» здобув перемогу з рахунком 2:1. У напруженій боротьбі між командами рахунок у перерві був рівним — 1:1, але в другому таймі саме «Ленс» продемонстрував свою стійкість і рішучість і домігся перемоги. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, прагнучи отримати перевагу. Однак уже на 33-й хвилині «Тулуза» взяла гору. К. Гелаберт Піна переправив м’яч у сітку воріт, чим викликав тріумфування вболівальників «Тулузи». Це був добре виконаний гол, який продемонстрував усі можливості Желябера Піни. Однак «Ленс» не змусив себе довго чекати. Незадовго до свистка на перерву, на 45-й хвилині, В. Саїд блискучим голом вирівняв ситуацію. Удар Саїда надав «Ленсу» нових сил, і вони пішли на перерву. У другому таймі обидві команди провели безліч замін, кожна з яких була спрямована на зміну ходу гри. На 46-й хвилині «Тулуза» ввела в гру В. Каманзі замість А. Доннума. За цим тактичним ходом пішли подальші заміни у складі «Тулузи»: К. Кебен і Т. Даллінга вийшли замість Л. Кости і Ф. Магрі на 58-й і 59-й хвилинах відповідно. «Ленс» також дав про себе знати, провівши низку своєчасних замін.

На 63-й хвилині П. Франковскі та В. Саїд поступилися місцем Д. Мачадо і Е. Вахі, що дало змогу команді знайти свіжі сили. Незабаром відбулася третя заміна — А. Діуф на тій самій хвилині змінив М. Гілавогі. Обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над грою, що призвело до отримання кількох жовтих карток. На 69-й хвилині А. Доннум отримав жовту картку за грубе порушення правил. На 76-й хвилині Е. Вахі, гравець «Ленса», також отримав жовту картку. По ходу гри напруга тільки зростала. На 77-й хвилині «Ленс» вирішив посилити атаку, замінивши А. Томассона на Н. Ель-Айнауї. У відповідь «Тулуза» на 78-й хвилині ввела в гру Й. Беграуї замість забившого гол К. Желябера Піни. У заключній стадії матчу «Ленс» оформив перемогу, забивши на 84-й хвилині гол М. Гілавоги. Це був добре виконаний удар, який продемонстрував самовладання і точність Гілавоги перед воротами. П’ята й остання заміна у складі «Ленса» — на 85-й хвилині Ф. Сотока замінив А. Фульгіні, що дало змогу закріпити перевагу. Матч завершився заслуженою перемогою «Ленса», який упродовж усього матчу демонстрував тактичну грамотність і високу точність гри. Тулуза чинила гідний опір, але «Ленс» виявився сильнішою командою. Обидві сторони заслуговують на похвалу за захопливе протистояння, яке змусило вболівальників на стадіоні «Боллаерт-Деліс» бути на межі своїх можливостей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Ланс, Тулуза — Мец.