Удінезе — Фіорентина — 0:2. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 18:00 24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Фіорентина — 0:2. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Удинезе - Фиорентина - 0:2. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Фиорентина - 0:2. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Удінезе (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 0:2 (0:1)
Голи: Лукас Мартінес Куарта (32), Г. Бонавентура (90+2)

Попередження: L. Ranieri (39)

Огляд матчу Удінезе — Фіорентина:

У захопливому матчі Серії А «Фіорентина» здобула перемогу над «Удінезе» з підсумковим рахунком 0:2 на стадіоні «Удінезе». «Фіорентина» не гаяла часу, щоб заявити про себе на полі. Уже на 6-й хвилині замість М. Кайоде у складі «Фіорентини» з’явився Додо, який привніс додаткову іскру в атаку. Заміна виявилася результативною, і на 32-й хвилині «Фіорентина» вирвалася вперед завдяки приголомшливому голу Л. Мартінеса Кварта. Гості святкували заслужену перевагу, але «Удінезе» не відступав. На 39-й хвилині жовту картку отримав Л. Раньєрі з «Фіорентини», що свідчить про завзятість, з якою обидві команди підійшли до гри. Попри всі зусилля, «Удінезе» так і не зміг забити до свистка на перерву, і рахунок залишився 0:1. У другому таймі команди провели більше замін, намагаючись змінити ситуацію на полі. На 63-й хвилині «Удінезе» здійснив подвійну заміну, випустивши Ф. Товіна і М. Пайєро замість І. Успіха і С. Ловрича відповідно. Ловрича відповідно. На 65-й хвилині «Фіорентина» також зробила дві заміни: замість Н. Міленковича і Л. Бельтрана на поле вийшли Ж. Брекало і К. Куаме. Час минав, і обидві команди продовжували боротися за контроль над ситуацією.

На 75-й хвилині «Удінезе» зробив третю заміну: замість Р. Перейри на полі з’явився Валас. У відповідь «Фіорентина» зробила четверту заміну, замінивши Артура Мело на М. Лопеса. Намагаючись переломити хід зустрічі, «Удінезе» зробив дві останні заміни на 75-й хвилині: Х. Камара і Л. Самарджич замінили Ж. Земуру і С. Пафунді відповідно. На 75-й хвилині «Фіорентина» також зробила п’яту й останню заміну: Р. Мандрагора замінив А. Мандрагора замінив А. Дункана. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, на 90-й хвилині «Фіорентина» оформила перемогу. Г. Бонавентура скористався гольовою нагодою і забив гол, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 0:2. І «Удінезе», і «Фіорентина» впродовж усього матчу демонстрували свою майстерність і рішучість. Попри те, що «Удінезе» вів запеклу боротьбу, їм не вдалося прорвати оборону «Фіорентини». З іншого боку, добре реалізовані голи «Фіорентини» забезпечили їм заслужену перемогу. Матч між «Удінезе» і «Фіорентиною», безсумнівно, запам’ятається як запекла боротьба в Серії А. Обидві команди продемонстрували свої можливості, порадувавши вболівальників тактичною грою і гольовою майстерністю. Упродовж сезону і «Удінезе», і «Фіорентина» прагнутимуть до того, щоб закріпити досягнуті результати та продовжити боротьбу за успіх у чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Удінезе, Фрозіноне — Фіорентина.