ПСЖ — Марсель — 4:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 23:37 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Марсель — 4:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Марсель (Франція).

ПСЖ - Марсель - 4:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Марсель - 4:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

ПСЖ (Париж) — Марсель (Франція) — 4:0 (2:0)
Голи: Хакімі (8), Р. Коло Муані (37), Гонсалу Рамос (47), Гонсалу Рамос (89)

Предупредження: Жиго (73), Джордан Веретут (82), Ренан Лоді (85)

Огляд матчу ПСЖ — Марсель:

Парі Сен-Жермен (ПСЖ) здобув упевнену перемогу над Марселем з рахунком 4:0 у недавньому матчі Ліги 1. У матчі, що проходив на стадіоні «Парк де Пренс», «ПСЖ» з перших хвилин встановив свою перевагу, зробивши рахунок 2:0 у перерві, а в другому таймі збільшив свою перевагу. На 8-й хвилині «ПСЖ» вийшов уперед, коли А. Хакімі ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. На 32-й хвилині ПСЖ зробив першу заміну: К. Мбаппе замінив Г. Рамоса.

Ця зміна не завадила «ПСЖ» продовжити атакувати і створювати можливості. Лише через п’ять хвилин, на 37-й хвилині, «ПСЖ» збільшив свою перевагу, забивши гол у ворота Р. Коло Муані, і на «Марсель» чекала нелегка боротьба. На початку другого тайму «Марсель» здійснив дві заміни: А. Унаї та Вітінью замінили А. Харіт та І. Ндіайє. Однак це мало змінило хід матчу, ПСЖ продовжував домінувати. На 47-й хвилині ПСЖ фактично поставив крапку в матчі з «Марселем», забивши гол Г. Рамоса. Цей гол продемонстрував уміння «ПСЖ» забивати з різних позицій, причому захисники також зробили свій внесок в атаку. Протягом другого тайму «ПСЖ» зробив ще три заміни, замінивши Л. Ернандеса, О. Дембеле і Н. Мукіеле на Д. Перейру, Ф. Руїса та А. Хакімі відповідно. На 84-й хвилині «Марсель» здійснив ще дві заміни, замінивши Л. Балерді та Ж. Клаусса на А. Мейте і Б. Надіра, проте вони не змогли вплинути на хід матчу. На 89-й хвилині, коли Г. Рамос забив свій другий гол у матчі, «ПСЖ» отримав додатковий привід для радості. Таким чином, ПСЖ здобув впевнену перемогу з рахунком 4:0, підкресливши свою перевагу над суперником. Матч не обійшовся без інцидентів: обидві команди отримали жовті картки. На 73-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» С. Гіго, а на 82-й хвилині — Ж. Верету з «Марселя». На 85-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Марселя» Р. Лоді. Загалом гра «ПСЖ» була домінуючою і демонструвала атакувальну майстерність. Марсель, навпаки, не зміг чинити серйозного опору і в підсумку зазнав важкої поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — ПСЖ, Монако — Марсель.