Атлетіко — Реал — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-25 00:02 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Реал — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Реал (Мадрид).

Атлетико - Реал - 3:1. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Реал - 3:1. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Реал (Мадрид) — 3:1 (2:1)
Голи: Мората (4), А. Грізманн 1 (18), Мората (46) — Тоні Кроос (35)

Попередження: Хосе Марія Хіменес (45+1), Модріч (45), Ферланд Менді (67), (90+5)

Огляд матчу Атлетіко — Реал:

Атлетіко Мадрид переміг Реал Мадрид із рахунком 3:1 у напруженому поєдинку Ла Ліги У напруженому поєдинку двох гігантів іспанського футболу Атлетіко Мадрид здобув перемогу, обігравши суперника Реал Мадрид із комфортним рахунком 3:1. Матч проходив на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано», домашньому стадіоні «Атлетіко Мадрид», і продемонстрував інтенсивність і пристрасть, характерні для одного з найбільших суперництв у світовому футболі. Від самого початку обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності, прагнучи заволодіти перевагою. Атлетіко Мадрид взяв гору вже на 4-й хвилині, коли нападник Альваро Мората вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників. На 18-й хвилині Антуан Грізманн подвоїв перевагу. Мадридці продовжували домінувати у грі, демонструючи жагу до успіху, і на 35-й хвилині «Реалу» вдалося відігратися завдяки креативному півзахиснику Тоні Кроосу. Цей гол вдихнув нову енергію в ряди гостей, і вони стали наполегливо йти вперед. Однак у міру наростання напруги на полі стала накопичуватися кількість вилучень: перед самою перервою жовті картки отримали Лука Модріч і Хосе Марія Гіменес. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, розраховуючи за допомогою свіжих сил підтримати темп гри. В «Атлетіко» місце Коке зайняв Аксель Вітсель, а в «Реала» Лука Модріч був замінений на Хоселу.

Однак наступного удару завдали господарі поля — вже на першій хвилині другого тайму Мората забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу «Атлетіко». «Реал» спробував відігратися і зробив три заміни поспіль, сподіваючись знайти переломний момент. Федеріко Гарсія, Едуардо Камавінга і Лукас Фернандес були введені в гру, щоб вдихнути нове життя в атаку. Однак «Атлетіко» вистояв, продемонструвавши надійну оборону і не залишивши супернику жодного проблиску надії. У кінцівці матчу спалахнули емоції, внаслідок чого на 67-й хвилині жовту картку отримав Ферланд Менді з «Реала». Картки продовжували сипатися, і Джуд Беллінгем став останнім гравцем, який отримав попередження в матчі, що часто переходив у боротьбу. Коли час добігав кінця, обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись зберегти свою форму і надати новий імпульс. Бенджамін Діас замінив Тоні Крооса у складі «Реала», а в складі «Атлетіко» замість Альваро Морати, Хосе Марії Гіменеса і Хоакіна Галана вийшли Мемфіс Депай, Анхель Корреа і Хуан Ліно. У підсумку «Атлетіко» здобув заслужену перемогу. Перемога над заклятими суперниками — мадридським «Реалом» — безсумнівно, підніме моральний дух «Атлетіко» і його палких уболівальників. З іншого боку, «Реал» буде розчарований тим, що не зміг відіграти відставання в рахунку, і напевно прагнутиме відігратися в наступному матчі. Матч між «Атлетіко» і «Реалом» вкотре продемонстрував інтенсивність, майстерність і суперництво цих іспанських клубів. У міру продовження футбольного сезону вболівальники можуть очікувати нових захопливих зустрічей і захопливих поєдинків між титанами європейського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Атлетіко, Реал — Лас-Пальмас.