Верона — Аталанта — 0:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 21:26 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Аталанта — 0:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Аталанта (Бергамо).

Верона - Аталанта - 0:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Аталанта - 0:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Верона (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 0:1 (0:1)
Голи: Т. Купмейнерс (13)

Попередження: Едерсон (50), К. Нгонге (54), Мартен де Роон (62), Джимсіті (67), M. Folorunsho (68), Р. Толої (77)

Огляд матчу Верона — Аталанта:

Верона й Аталанта зійшлися в захопливому матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Обидві команди жадали набрати очки, тому на полі розгорнулася напружена боротьба. Рахунок 0:1 на користь «Аталанти» в перерві обіцяв захопливий другий тайм. На 13-й хвилині «Аталанта» вийшла вперед завдяки голу Т. Копмейнерса. Півзахисник продемонстрував свою майстерність і точність, залишивши захист «Верони» приголомшеним. Перший гол надав «Аталанті» впевненості у своїх силах і дозволив збільшити перевагу. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Аталанти». Е. Гольм замінив Х. Хатебоєра, а замість К. Де Кетеляре на поле вийшов А. Лукман. Ці заміни мали надати команді нових сил і зберегти перевагу. Однак «Верона» не стала сидіти склавши руки та дозволила «Аталанті» домінувати. На 54-й хвилині гравець «Верони» К. Нгонге отримав жовту картку, що свідчить про рішучість команди чинити опір. «Верона» провела дві заміни, випустивши на поле Ф. Бонаццолі та Т. Суслова для посилення атаки. Також у гру вступив Д. Фараоні, який замінив Д. Лазовича. Обидві команди вели запеклу боротьбу, в результаті якої було показано кілька жовтих карток.

Едерсон, М. де Рун і Б. Джимсіті, а також К. Нгонге і М. Фолоруншо з «Верони» отримали попередження за агресивну гру. Під час матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. У «Аталанти» замість А. Міранчука вийшов М. Пасаліч, а у «Верони» замість Р. Сапонари з’явився О. Дуда. «Верона» також зробила подвійну заміну: К. Нгонге замінив Т. Генрі. Інтенсивність гри не слабшала, і на 77-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві «Аталанти» Р. Толої. Після цього «Аталанта» провела останню заміну: Р. Толой був замінений на Г. Скальвіні. У відповідь «Верона» ввела в гру М. Хунлу замість С. Сердара. В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. У «Аталанти» замість Ж. Л. Паломіно з’явився М. Руджері, а у «Верони» замість М. Хунла вийшов Т. Суслов. Незважаючи на всі зусилля обох сторін, рахунок до фінального свистка так і залишився 0:1 на користь «Аталанти». Загалом матч між «Вероною» і «Аталантою» вийшов захопливим, що продемонстрував пристрасть і майстерність обох команд. Вирішальним виявився перший гол «Аталанти», яка змогла втримати свою перевагу до кінця. Стадіон Марк’Антоніо Бентегоді став гідною ареною для цього захопливого поєдинку Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Верона, Аталанта — Ювентус.