Емполі — Салернітана — 1:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 21:29 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Салернітана — 1:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Салернітана (Італія).

Эмполи - Салернитана - 1:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Салернитана - 1:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Емполі (Італія) — Салернітана (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Т. Балданзі (34)

Предупредження: Джуліо Маджоре (24), Альберто Грассі (28), Юссеф Малех (86)

Огляд матчу Емполі — Салернітана:

«Емполі» зустрівся з «Салернітаною» в матчі Серії А, який відбувся на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Емполі», і таким же він залишався до фінального свистка, внаслідок чого рахунок в основний час став 1:0. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність. Однак уже на 13-й хвилині «Емполі» здійснив першу заміну: замість Л. Какаче вийшов Г. Пеццелла. За чотири хвилини «Емполі» зробив другу заміну, замінивши Б. Берешинські на Т. Ебуехі. У «Салернітани» теж були шанси. На 20-й хвилині Ж. Кабрал, здавалося, зрівняв рахунок, але гол було скасовано через офсайд. По ходу першого тайму обидві команди отримали по жовтій картці. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Салернітани» Г. Маджоре, на 28-й хвилині — гравець «Емполі» А. Грассі. Перелом настав на 34-й хвилині, коли гравець «Емполі» Т. Балданці забив гол, вивівши свою команду вперед. На початку другого тайму в складі «Салернітани» відбулося багато змін. Вони зробили три заміни поспіль: Л. Пірола, А. Кандрева та А. Мартегані вийшли на поле замість Ф. Данилюка, Е. Ботейма та Е. Бохінена відповідно.

До заміни долучився й «Емполі», випустивши на 73-й хвилині С. Шпенді замість Е. Гьясі. У заключні 15 хвилин матчу обидві команди прагнули змінити ситуацію, випустивши на поле свіжі сили. На 74-й хвилині «Емполі» здійснив ще дві заміни, замінивши Дж. Фацціні на Р. Маріна, а Т. Балданці на Н. Камб’ягі. На 83-й хвилині «Салернітана» також ввела нового гравця — Д. Брадарич замінив Л. Чауну. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» Ю. Малех, але це не вплинуло на результат матчу. Емполі забезпечив собі перемогу ще в першому таймі, а в другому таймі, завдяки стійкій обороні, втримав перевагу до фінального свистка. Цей матч довів, як важливо використовувати можливості, коли вони з’являються, адже єдиного голу Емполі в першому таймі виявилося достатньо для перемоги. У «Салернітани» було достатньо моментів протягом усього матчу, але захист «Емполі» вистояв і не дозволив команді відігратися. Обидві команди продемонстрували свою пристрасть і рішучість протягом усього матчу, що зробило його захоплюючим видовищем для глядачів. Емполі, безумовно, впевнений у своїй перемозі і має намір розвинути свій успіх у майбутніх матчах. Салернітані ж необхідно перегрупуватися і сконцентруватися, щоб відігратися після поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Емполі, Салернітана — Інтер.