Фрозіноне — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 21:26 28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Фрозиноне - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Фрозіноне (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:1 (0:1)
Голи: M. Soule (70) — Н. Гонсалес (19)

Предупредження: Міленкович (22), L. Mazzitelli (51), Калеб Околі (64), Ф. Парізі (69), Мандрагора (90+2)

Огляд матчу Фрозіноне — Фіорентина:

У матчі Серії А на стадіоні «Беніто Стірпе» зустрілися команди «Фрозіноне» та «Фіорентина». Після напруженої боротьби між командами гра завершилася внічию 1:1. Зупинимося на основних подіях, що відбулися під час цієї захопливої зустрічі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Фіорентини». На 19-й хвилині «Фіорентина» вийшла вперед завдяки голу Н. Гонсалеса.

Цей перший гол надав їм сил і відкинув «Фрозіноне» назад. Однак «Фрозіноне» не опустив руки й у другому таймі дав відсіч. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Н. Міленкович, що свідчить про інтенсивність гри обох команд. Матч тривав, обидві команди створювали нагоди, але перший тайм закінчився з невеликою перевагою «Фіорентини». На початку другого тайму «Фіорентина» зробила першу заміну на 46-й хвилині. К. Бірагі був замінений на М. Кайоде, що було зроблено з метою освіжити атакувальні можливості команди. Фрозіноне, своєю чергою, отримав жовту картку на 51-й хвилині, коли був попереджений Л. Маццителлі. Фрозіноне також зробив першу заміну на 66-й хвилині, випустивши замість Г. Касо Х. Баеса. У спробі знайти перелом у грі обидві команди зробили подальші зміни. На 61-й хвилині Р. Соттіл замінив Дж. Іконе у складі «Фіорентини». Лише через три хвилини «Фрозіноне» був винагороджений за свою завзятість — на 70-й хвилині М. Суле зрівняв рахунок. На 69-й хвилині «Фіорентина» отримала ще одну жовту картку, цього разу Ф. Парізі. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, і для того, щоб надати команді нових сил, були проведені заміни. На 71-й хвилині у складі «Фіорентини» замість А. Барака і Р. Мандрагори з’явилися Г. Бонавентура і Артур Мело відповідно, а на 82-й хвилині «Фрозіноне» провів другу і третю заміни, замінивши В. Чеддіру на М. Куні. На 90-й хвилині, коли матч наближався до завершення, «Фрозіноне» вирішив зробити останню заміну. М. Суле замінив І. Монтерізі, а Е. Барренечеа — М. Бурабіа. Завершальний відрізок матчу не обійшовся без драми: на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Р. Мандрагора. У підсумку обидві команди поділили очки — 1:1. Ця зустріч продемонструвала конкурентний характер Серії А: і «Фрозіноне», і «Фіорентина» проявили на полі свою рішучість і майстерність. У результаті нічиєї обидві команди здобули по очку, хоча і з різними емоціями через різницю в рахунку в перерві.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Фрозіноне, Фіорентина — Кальярі.