Реал С-дад — Атлетик — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 23:58 30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Атлетик — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Атлетик (Більбао).

Реал С-дад - Атлетик - 3:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Атлетик - 3:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Атлетик (Більбао) — 3:0 (1:0)
Голи: Робін Ле Норманд (30), Т. Кубо (48), М. Оярзабаль (66)

Попередження: Еррера (29), Мікель Мерінос (44), Деніел Вівіан (44), Ігор Зубельдія (77)

Огляд матчу Реал С-дад — Атлетик:

«Реал Сосьєдад» здобув перемогу в захопливому матчі з клубом «Атлетік» із рахунком 1:0 у перерві та 3:0 в основний час. Матч проходив на стадіоні «Реал Арена», домашньому стадіоні «Реал Сосьєдаду», у рамках висококонкурентної Ла Ліги. Початок матчу було покладено на 25-й хвилині, коли «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну: К. Тірні був замінений на А. Муньоса. Муньоса. Лише через чотири хвилини «Атлетік» отримав жовту картку за фол А. Еррери. Еррери. На 30-й хвилині «Реал Сосьєдад» вийшов уперед, коли Р. Ле Норманд вразив ворота суперника, чим привів у захват уболівальників. Гра тривала у швидкому темпі, обидві команди прагнули заволодіти ініціативою. Під кінець першого тайму обидві команди отримали жовті картки. На 44-й хвилині був вилучений Д. Вівіан з «Атлетіко», а незабаром за ним пішов М. Меріно з «Реал Сосьєдаду». Другий тайм розпочався із заміни у складі «Атлетіка» — на 46-й хвилині Г. Гурузета замінив А. Вільялібре. Однак на 48-й хвилині «Реал Сосьєдад» знову завдав першого удару — Т. Кубо забив гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. Потім «Реал Сосьєдад» здійснив низку замін: У. Садік замінив Андре Сілву, А. Барренетксеа вийшов замість М. Оярсабаля, а Х. Пачеко замінив Р. Ле Норманда на 61-й і 62-й хвилинах відповідно.

Ці зміни додали команді нових сил, що дало змогу зберегти контроль над перебігом матчу. «Атлетік» не змусив себе чекати і зробив дві заміни: на 64-й хвилині Н. Вільямс замінив А. Вільямс замінив А. Беренгера, а на 71-й хвилині І. Муніаїн вийшов замість І. Гарсії де Альбеніса. На 72-й хвилині «Атлетік» зробив четверту заміну: А. Еррера замінив Б. Прадоса Діаса. Однак «Реал Сосьєдад» не збирався опускати руки і продовжував домінувати в матчі. П’ята й остання заміна була проведена обома командами на 76-й та 81-й хвилинах. В «Атлетіка» замість Д. Вівіана вийшов А. Паредес, а в «Реала Сосьєдада» замість М. Меріно — Б. Туррієнтес. Ближче до кінця гри І. Зубельдіа, гравець «Реал Сосьєдаду», отримав жовту картку на 77-й хвилині, поповнивши число попереджень за матч. Однак це не вплинуло на їхню загальну гру. На 66-й хвилині «Реал Сосьєдад» оформив перемогу, коли М. Оярсабаль забив третій гол у матчі, поховавши всі надії на повернення «Атлетіка». У підсумку «Реал Сосьєдад» став заслуженим переможцем матчу, продемонструвавши свою силу та майстерність. Поєднання вчасно проведених замін і клінічної гри стало запорукою успіху. З іншого боку, «Атлетік» завзято чинив опір, але не зміг забити у ворота суперника. Результат цього матчу, безсумнівно, вплине на турнірну таблицю, але очевидно, що «Реал Сосьєдад» заслужив три очки за свою вражаючу гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Реал Сосьєдад, Атлетік — Альмерія.