Кривбас — Рух — 1:3. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 17:33 1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Рух — 1:3. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Рух (Львів).

Кривбасс - Рух - 1:3. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Рух - 1:3. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Рух (Львів) — 1:3 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Кривбас — Рух:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург» «Кривбас» зустрівся з львівським «Рухом». Обидві команди прагнули перемоги, і гра обіцяла бути захопливою. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Кривбасу», але в другому таймі «Рух Львів» переломив хід зустрічі, завершивши її з рахунком 1:3. Початок матчу був запальним, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На 26-й хвилині гравець «Руху Львова» Р. Лях отримав жовту картку — суворе попередження від судді. Однак невдовзі «Кривбас КР» отримав нагоду зрівняти рахунок, адже на 42-й хвилині було призначено пенальті. Г. Іліч, не припустившись помилки, реалізував пенальті і зрівняв рахунок. Після забитого м’яча «Кривбас» не став зволікати із заміною, випустивши на 43-й хвилині М. Луньова замість К. Приходька. Львівський «Рух» відповів своєю заміною на 54-й хвилині, замінивши Р. Ляха на В. Рунича. Зміни, схоже, пішли на користь «Рух Львову», і він узяв гру під свій контроль. 63-тя хвилина стала вирішальною для «Руху Львова», оскільки він зробив дві вирішальні заміни. Едсон Фернандо вийшов замість А. Плумейна, і майже відразу ж В. Рунич переправив м’яч у сітку воріт «Рух Львова».

Домінування команди продовжилося, і на 66-й хвилині було призначено пенальті, який успішно реалізував Ю. Климчук, збільшивши перевагу «Руху Львова» до 3:1. Зневірившись відігратися, «Кривбас» зробив дві заміни поспіль на 69-й і 70-й хвилинах. М. Задерака і Д. Бізімана вийшли замість Д. Кузика і М. Татаркова відповідно. Однак оборона «Руху Львова» вистояла, не дозволивши «Кривбасу КР» забити жодного м’яча. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди боролися за контроль. У міру наближення до кінця матчу жовті картки отримали Д. Ледвій («Рух Львова») на 74-й хвилині, К. Приходько («Кривбас КР») на 81-й хвилині та В. Роман («Рух Львова») на 85-й хвилині. Ці запобіжні заходи підкреслили запеклий характер поєдинку. Ближче до кінця гри обидві команди зробили останні заміни. На 86-й хвилині у складі «Кривбасу» замість Ж. По вийшов Г. Іліч, а у складі «Руху Львова» Ю. Пастух замінив В. Холода на останніх хвилинах матчу. З фінальним свистком «Рух Львова» здобув перемогу над «Кривбасом» із рахунком 3:1. Це був незабутній виступ «Руху Львова», який після першого пропущеного гола зумів відігратися. Стадіон «Металург» став свідком захопливого поєдинку двох цілеспрямованих команд, які борються за успіх у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Чорноморець, Рух — Минай.