Гавр — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 17:54 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Лілль (Франція).

Гавр - Лилль - 0:2. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Лилль - 0:2. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Гавр (Франція) — Лілль (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: Є. Жегрова (40), Йоанн Салмієр (52)

Огляд матчу Гавр — Лілль:

У нещодавньому футбольному матчі Ліги 1 на стадіоні «Осеан» «Гавр» зустрівся з «Ліллем». Це був довгоочікуваний матч, який тримав уболівальників у напрузі, обидві команди демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість. На початку першого тайму «Лілль» завдав першого удару, О. Жегрова забила фантастичний гол на 40-й хвилині. Це задало тон усьому матчу і відкинуло «Гавр» назад. Рахунок у перерві становив 0:1 на користь «Лілля». На початку другого тайму «Гавр» спробував вирівняти становище. Однак на 52-й хвилині Ю. Сальм’є забив прикрий гол у власні ворота, збільшивши перевагу «Лілля». Щоб спробувати переломити ситуацію, «Гавр» зробив кілька замін на 61-й хвилині. І. Сумаре і А. Логбо, замінивши двох втомлених гравців, привнесли в команду свіжі сили. Гавр продовжував боротися, і на 71-й хвилині зробив ще одну заміну. На поле вийшли Ж. Казимир і Р. Ндіайє, кожен з яких замінив свого товариша, в надії змінити ситуацію. Однак, незважаючи на всі зусилля, оборона «Лілля» залишилася непохитною і не дозволила «Гавру» забити жодного гола.

На 77-й хвилині «Лілль» також вніс зміни до складу, випустивши на поле Р. Кабеллу для посилення атаки. Ця заміна виявилася ефективною, оскільки «Лілль» зберіг свою перевагу, звівши нанівець усі зусилля «Гавра». Під кінець часу «Гавр» зробив останню заміну на 85-й хвилині. А. Туре був замінений на Л. Него в надії знайти прорив, якого вони так потребували. Однак останнє слово в заміні залишилося за «Ліллем»: на 86-й хвилині І. Кавалейро замінив А. Віржініуса. Після фінального свистка на табло висвітився рахунок 0:2 на користь «Лілля». Це був невтішний результат для «Гавра», який мужньо бився, але не зміг здобути перемогу. Цей захопливий матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд. Клінічна гра «Лілля» та надійний захист стали вирішальними факторами в досягненні перемоги. «Гавр», незважаючи на поразку, продемонстрував високу рішучість і командну роботу впродовж усього матчу. Обидві команди отримають цінні уроки з цієї зустрічі, щоб продовжити свій шлях у Лізі 1. Вболівальники ж отримали задоволення від захопливого футболу, який запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Гавр, Ланс — Лілль.