Ноттінгем Форест — Брентфорд — 1:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 18:05 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Брентфорд — 1:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ноттингем Форест - Брентфорд - 1:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Брентфорд - 1:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Ніколас Домінгес (65) — К. Норгаард (58)

Попередження: Хікі (2), M. Ніахате (30), M. Ніахате (57)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Брентфорд:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Ноттінгем Форест» і «Брентфорд» на стадіоні «Сіті Граунд» завершився внічию 1:1. Обидві команди вели наполегливу боротьбу, але в першому таймі вийти з глухого кута не вдалося, і рахунок у перерві залишився 0:0. Гра почалася з драматичного моменту: на 2-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брентфорда» А. Хіккі. На 8-й хвилині «Ноттінгем Форест» думав, що повів у рахунку, коли Т. Авоньї влучив у сітку, але гол було скасовано через визнання офсайду. По ходу гри напруга наростала, і на 30-й хвилині М. Ніахате з «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку. Однак на 57-й хвилині він отримав другу жовту картку, внаслідок чого «Ноттінгем Форест» залишився вдесятьох. Скориставшись чисельною перевагою, «Брентфорд» на 58-й хвилині переломив ситуацію, забивши гол К. Норгаарда. Ноттінгем Форест, вирішивши відігратися, здійснив першу заміну на 60-й хвилині, замінивши К. Хадсона-Одої на Х. Тоффоло. На 61-й хвилині відбулася ще одна заміна — А. Еланга замінив М. Гіббса-Вайта.

Зрівняти рахунок вдалося на 65-й хвилині завдяки голу Н. Домінгеса з «Ноттінгем Форест». Гол надав грі нового імпульсу, обидві команди стали боротися за перемогу, проте гра ставала все більш жорсткою, і на 68-й хвилині І. Сангаре з «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку. На 69-й хвилині «Брентфорд» також зробив дві перші заміни: М. Єнсен замінив Ф. Оньєку, а А. Хікі — С. Годдоса. На 77-й хвилині «Ноттінгем Форест» зробив заміну, замінивши І. Сангаре на К. Куяте. На 80-й хвилині господарі провели ще дві заміни: Д. Орігі замінив Н. Домінгеса, а К. Вуд — Т. Авонії. На 88-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, гравець «Брентфорда» Ф. Оньєка був вилучений з поля. Обидві команди зробили пізні заміни: на 89-й хвилині В. Янельт замінив М. Олакігбе, а К. Айєр — М. Рорслева Расмуссена. Незважаючи на зусилля обох команд, більше голів забито не було, і матч завершився внічию 1:1. Це був хороший поєдинок, у якому «Ноттінгем Форест» проявив стійкість, незважаючи на те, що грав удесятьох. У результаті обидві команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, але при цьому наголосили на необхідності поліпшення гри для досягнення майбутніх перемог.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест, Ман.Юнайтед — Брентфорд.