Дніпро-1 — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-02 18:55 2 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Металіст 1925 (Харків).

Днепр-1 - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Металіст 1925 (Харків) — 1:0 (0:0)
Голи: B. Ледньов (56)

Предупредження: І. Когут (25), Борячук (63), М. Безуглий (64), Ю. Волинець (82)

Огляд матчу Дніпро-1 — Металіст 1925:

«Дніпро-1» здобув перемогу в захоплюючому поєдинку з харківським «Металістом 1925» на стадіоні «Дніпро-Арена». У напруженій боротьбі обидві команди створили безліч можливостей, але не змогли реалізувати їх у голи. Рахунок у перерві становив 0:0, і вболівальники обох команд із нетерпінням чекали захопливого другого тайму. Початок матчу пройшов у напруженому темпі, обидві команди прагнули домінувати в грі. Однак уже на самому початку зустрічі на лавці запасних опинився гравець «Дніпра-1» Ігор Когут, який отримав на 25-й хвилині жовту картку за неакуратний підкат. Це зауваження задало тон грі, яка обіцяла бути фізичною і наполегливою. На 27-й хвилині «Дніпро-1» вирішив зробити заміну, замінивши вилученого Когута на Едуарда Пуриту. Ця зміна у складі додала нової енергії атакувальній грі господарів поля і дала змогу урізноманітнити атакувальну лінію. Другий тайм розпочався з такою ж інтенсивністю, обидві сторони прагнули вийти з рівного становища. Зрештою, на 56-й хвилині «Дніпро-1» вийшов уперед, і Богдан Ледньов ударом головою відправив м’яч у ворота. Глядачі, розуміючи всю важливість першого голу в напруженій боротьбі, закивали. По ходу матчу загострення пристрастей стало наростати. На 63-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металіста 1925» Артем Борячук, а на 64-й хвилині — його партнер по команді Микита Безуглий. Суддівські вилучення відображали зростаюче розчарування обох гравців, які усвідомили важливість перемоги.

Усвідомивши необхідність переломити хід зустрічі на свою користь, харківський «Металіст 1925» на 65-й хвилині здійснив дві швидкі заміни, випустивши на поле Олексія Чирука та Олега Сидорова. Тим часом «Дніпро-1» також вирішив зробити перестановки у складі, замінивши на 73-й хвилині Олександра Каплієнка на Сергія Горбунова. Заключні 15 хвилин матчу ознаменувалися подальшими тактичними змінами з боку обох команд. «Дніпро-1» зняв із гри Лєднєва, який забив вирішальний гол, і ввів до складу Ярослава Пасіча. У складі харківського «Металіста 1925» відбулися зміни: Арі Моура замінив Андрія Ременюка. Наприкінці матчу обидві команди прагнули втримати свої позиції або відігратися в кінцівці. На 80-й хвилині «Дніпро-1» вирішив оновити склад, ввівши в гру Віталія Кравця замість Олександра Горіна. Ця заміна надала обороні «Дніпра-1» додаткової міцності, що дозволило стримати натиск суперника. На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Євген Волинець, поповнивши список вилучень обох команд. На останніх хвилинах матчу його приклад наслідував Ігор Курило з харківського «Металіста 1925», що ще раз підтвердило запеклий характер поєдинку. Фінальний свисток пролунав, і «Дніпро-1» вийшов гідним переможцем, здобувши важку перемогу над харківським «Металістом 1925» із рахунком 1:0. Результат продемонстрував рішучість і стійкість обох команд, але саме «Дніпро-1» скористався своїм шансом і здобув три цінні очки в Прем’єр-лізі. Матч на «Дніпро-Арені» запам’ятається як захоплююче протистояння, що підкреслює конкурентну природу українського футболу. Обидві команди продемонстрували свій талант, запал і прагнення до успіху, подарувавши глядачам захопливі дев’яносто хвилин футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Верес, Оболонь — Металіст 1925.