Торіно — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-02 21:28 2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Верона (Італія).

Торино - Верона - 0:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Верона - 0:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Торіно (Турин) — Верона (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Джанджакомо Маньяні (9), А. Тамезе (71)

Огляд матчу Торіно — Верона:

Торіно і Верона зійшлися на полі в захоплюючому матчі Серії А на легендарному Стадіо Олімпіко Гранде Торіно. Перший тайм почався з активної боротьби обох команд, але жодна з них так і не змогла забити у свої ворота. Захист «Торіно» був надійним, але й «Верона» була не менш сильною у своїх контратаках. У центрі поля панувала метушня, гравці обох команд боролися за контроль над грою. На 9-й хвилині гравець «Верони» Г. Маньяні отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в матчі. По ходу першого тайму обидва тренери вирішили внести зміни до стартових складів. На 27-й хвилині «Торіно» зробив першу заміну, замінивши С. Сазонова на А. Тамезе. Перед самою перервою П. Давидович замінив Д. Копполу. Другий тайм розпочався з тією ж інтенсивністю, що й перший, обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута. На 54-й хвилині тренер «Торіно» зробив дві швидкі заміни, випустивши Н. Радоньїча і Н. Влашича замість І. Іліча і К. Лінетті відповідно. У відповідь на це тренер «Верони» зробив дві заміни на 58-й хвилині: Б. Аміоне замінив Д. Фараоні, а Х. М. Круз вийшов замість М. Джурича. У міру того як час минав, напруга на полі наростала.

На 71-й хвилині гравець «Торіно» А. Тамезе разом із Маньяні потрапив до суддівської книги, отримавши жовту картку за грубе порушення правил. Уболівальники на трибунах були в напрузі, сподіваючись на гол, який міг би переломити хід зустрічі на користь їхньої команди. Наприкінці зустрічі обидва тренери зробили чергові заміни. На 76-й хвилині замість К. Нгонге вийшов Р. Сапонара з «Верони», а на 80-й хвилині замість Р. Белланови у складі «Торіно» з’явився Б. Соппі. Тренер «Торіно» також ввів у гру Д. Сека замість Ю. Карамоха, додавши в атаку свіжих сил. Верона відповіла Т. Сусловим, який замінив М. Хунлу на 85-й хвилині. Незважаючи на кілька промахів і спроб пробити з близької відстані, жодна з команд так і не змогла віднайти переломний момент, до якого так прагнула. Фінальний свисток пролунав, і матч завершився безгольовою нічиєю. І «Торіно», і «Верона» можуть витягти з цього матчу позитивні моменти. Захист «Торіно» продемонстрував свою силу, а агресивні контратаки «Верони» змусили суперника бути напоготові. Незважаючи на те, що рахунок на табло залишився незмінним, матч вийшов захопливим для вболівальників і свідчить про конкурентну природу футбольної Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Торіно, Фрозіноне — Верона.