Інтер — Бенфіка — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 00:01 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Бенфіка (Лісабон). ... Інтер — Бенфіка — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Бенфіка (Лісабон).

Интер - Бенфика - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаИнтер - Бенфика - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Інтер (Мілан) — Бенфіка (Лісабон) — 1:0 (0:0)
Голи: Тюрам (62)

Предупредження: Lautaro Martínez (67), Барелла (68), Д. Дамфріс (70), Крістьян Аслані (90+5)

Огляд матчу Інтер — Бенфіка:

Міланський «Інтер» здобув перемогу в напруженому поєдинку з «Бенфікою» в Лізі чемпіонів УЄФА на стадіоні «Джузеппе Меацца». Матч продемонстрував напружену боротьбу, обидві сторони проявили на полі свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, і до фінального свистка вболівальники були в напрузі. Зустріч розпочалася з активного обміну м’ячем між командами, які намацували слабкі місця в обороні одна одної. На 23-й хвилині «Бенфіка» зробила ранню заміну, випустивши А. Баха замість Т. Араужо. Цей хід мав надати атакувальній грі нового імпульсу і розладнати задню лінію «Інтера». Однак на 62-й хвилині «Інтер» усе-таки вийшов уперед. М. Турам вписав своє прізвище в протокол вдалим голом, відсвяткувавши його разом зі своїми партнерами під рев домашньої публіки. Гол надав матчу нового імпульсу, змусивши «Бенфіку» з іще більшою несамовитістю шукати рівні шанси. Перевага «Інтера» зміцнилася на 67-й хвилині, коли жовту картку отримав Л. Мартінес. Агресивна гра півзахисника зажадала обережності в хвилини, що залишилися, щоб не допустити вилучення, яке могло б змінити хід матчу. Ще більше ускладнив ситуацію Н. Барелла, який отримав жовту картку всього через хвилину, що ще більше посилило тиск на команду. Намагаючись повернутися в гру, «Бенфіка» провела послідовні заміни. На 68-й хвилині Рафа Сілва замінив Чікіньо, а ще через хвилину замість П. Муси на поле вийшов О. Кокку. Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб привнести в гру «Бенфіки» свіжі ідеї та атакувальну майстерність.

На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Інтера» Д. Дамфріс, що ще більше посилило атмосферу суперництва. Час минав, ритм гри коливався між яскравими моментами і оборонною стійкістю, і в останні хвилини команди провели безліч замін, намагаючись зберегти сили і забезпечити перемогу. На 73-й хвилині «Інтер» замінив М. Турама на А. Санчеса, а М. Дарміан — на Д. Дамфріса. Тактичні маневри обох сторін свідчили про глибоке розуміння важливості свіжих сил та універсальності для досягнення позитивного результату. «Бенфіка» теж прагнула вдихнути нове життя у свою атаку. А. Ді Марія замінив Д. Юрасека на 80-й хвилині, а Х. Бернат вийшов замість А. Кабрала одночасно. Ці зміни мали додати креативності та непередбачуваності в атакувальну лінію «Бенфіки», яка прагнула зрівняти рахунок. На 84-й хвилині міланський «Інтер» не забарився відповісти своїми замінами. Ф. Дімарко вийшов замість Карлоса Аугусто, а Х. Калханоглу замінив К. Асллані. Ці заміни продемонстрували стійкість та адаптивність «Інтера» у збереженні переваги в рахунку. Коли час пішов на спад, а напруга сягнула межі, команди зробили останні заміни. Н. Барелла був замінений на Д. Клаассена, а участь К. Аслані в матчі закінчилася на кислій ноті — на 90-й хвилині він отримав жовту картку. Жовта картка стала уособленням напруження гри і прагнення «Інтера» за будь-яку ціну домогтися перемоги. У підсумку «Інтер» вийшов переможцем, вигравши з мінімальним рахунком 1:0. У цьому напруженому поєдинку вирішальну роль зіграла стійкість команди, а також її вміння використовувати нечисленні шанси. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість у чудовому футболі, залишивши вболівальників у передчутті наступної зустрічі в Лізі чемпіонів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Інтер» — «Зальцбург», «Бенфіка» — «Реал С-дад».