Црвена Звезда — Янг Бойз — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 00:00 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і Янг ... Црвена Звезда — Янг Бойз — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і Янг Бойз (Берн).

Црвена Звезда - Янг Бойз - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЦрвена Звезда - Янг Бойз - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Црвена Звезда (Белград) — Янг Бойз (Берн) — 2:2 (1:0)
Голи: C. Ndiaye (35), Букарі (88) — F. Угринич (48),. Іттен (61)

Попередження: C. Ndiaye (18), Іванич (45+5), Hwang In-Beom (58), D. Самці (64), Букарі (65), S. Mijailovic (73), Драгович (74), C. Niasse (90+2)

Огляд матчу Црвена Звезда — Янг Бойз:

У захопливому матчі на стадіоні Райко Мітіча в рамках Ліги чемпіонів УЄФА зустрілися ФК «Црвена Звезда» і БСК «Янг Бойз». На початку матчу обидві команди проявили неабияку енергію і рішучість домогтися перемоги. На 18-й хвилині гравець ФК «Црвена Звезда» К. Ндіайє отримав жовту картку за необережний виклик. Незважаючи на цю невдачу, «Црвена Звезда» зберегла самовладання і продовжувала йти вперед. Їхні зусилля принесли свої плоди на 35-й хвилині, коли Ндіайє забив перший гол у матчі, зробивши рахунок 1:0. Ближче до кінця першого тайму гравець ФК «Црвена Звезда» М. Іванич отримав жовту картку, збільшивши кількість попереджень у складі команди. У відповідь на це «БСК Янг Бойз» зробив першу заміну на 47-й хвилині, випустивши Л. Беніто замість А. Аменди. Уже за хвилину «БСК Янг Бойз» зрівняв рахунок, забивши гол Ф. Угринича на 48-й хвилині. Матч став більш напруженим, оскільки на 58-й хвилині гравець «Црвени Звезди» Хван Ін Бьом був попереджений жовтою карткою. На 61-й хвилині «БСК Янг Бойз» отримав шанс повести в рахунку, коли було призначено пенальті, який успішно реалізував К. Іттен. ФК «Црвена Звезда» здійснив першу заміну на 62-й хвилині, замінивши М. Родіча на П. Олаїнку.

Обидві команди продовжили запеклу боротьбу, внаслідок якої жовті картки отримали гравці «БСК Янг Бойз» Д. Малес на 64-й хвилині та О. Букарі з ФК «Црвена Звезда» на 65-й хвилині. Намагаючись переломити хід матчу, ФК «Црвена Звезда» здійснив дві заміни на 70-й хвилині, випустивши М. Стаменіча і С. Мітровіча замість В. Лучича та А. Катая відповідно. На 73-й хвилині жовту картку отримав гравець ФК «Црвена Звезда» С. Михайлович, а на 74-й хвилині — гравець БСК «Янг Бойз» М. Камара. Незабаром після цього був попереджений і гравець ФК «Црвена Звезда» А. Драгович. На 80-й хвилині ФК «Црвена Звезда» зробив четверту заміну, замінивши Д. Малеса на М. Чайву, а К. Іттена на С. Ганвулу. Ганвулу. Ця заміна виявилася результативною: на 88-й хвилині «Црвена Звезда» завдяки голу О. Букарі зрівняла рахунок — 2:2. У заключні хвилини матчу гравець «БСК Янг Бойз» К. Ніассе був попереджений жовтою карткою на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля обох команд, голів більше не було, і матч закінчився внічию 2:2. Загалом це був захопливий і наполегливий матч між ФК «Црвена Звезда» та БСК «Янг Бойз». Обидві команди проявили майстерність, рішучість і стійкість упродовж усієї гри, що призвело до захопливого поєдинку в Лізі Чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Црвена Звезда, Янг Бойз — Ман.Сіті.