Ньюкасл — ПСЖ — 4:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 00:01 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ПСЖ (Париж). ... Ньюкасл — ПСЖ — 4:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ПСЖ (Париж).

Ньюкасл - ПСЖ - 4:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНьюкасл - ПСЖ - 4:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ньюкасл (Англія) — ПСЖ (Париж) — 4:1 (2:0)
Голи: Альмірон (17), Берн (39), Лонгстафф (50), Шер (90+1) — Л. Ернандес (56)

Попередження: Л. Ернандес (38), Хакімі (42), Бруно Гімарайнш (45+7), О. Дембеле (67), Ентоні Гордон (70), В. Заїр-Емері (80), Поуп (87)

Огляд матчу Ньюкасл — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Сент-Джеймс Парк», переможцем став «Ньюкасл Юнайтед», який обіграв «Парі Сен-Жермен» із вражаючим рахунком 4:1. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд: у перерві рахунок був 2:0 на користь «Ньюкасла», а в другому таймі стало ще більше голів і активних дій. Початок матчу був дуже енергійним, і на 17-й хвилині «Ньюкасл» швидко вийшов уперед. Півзахисник Мігель Альмірон забив влучний гол, чим розлютив уболівальників. Парі Сен-Жермен спробував відповісти, але його зусилля були припинені, і розчарування стало проявлятися, коли Лукас Ернандес отримав жовту картку на 38-й хвилині. Ньюкасл продовжив домінувати і подвоїв свою перевагу на 39-й хвилині, коли Дуайт Берн вразив ворота суперника. Атакувальна майстерність «сороків» була на висоті, вони постійно загрожували обороні ПСЖ. Проблеми французької команди посилилися, коли через кілька хвилин жовту картку отримав і Ахраф Хакімі. Ближче до перерви напруга зросла, і ще одна жовта картка була показана гравцеві «Ньюкасла» Бруно Гімараешу. Однак це мало вплинуло на настрій господарів поля, і на перерву вони пішли з комфортною перевагою 2:0. Другий тайм розпочався бурхливо, і вже на 50-й хвилині «Ньюкасл» збільшив свою перевагу. Шон Лонгстафф продемонстрував свої бомбардирські здібності, залишивши оборону «Парі Сен-Жермена» беззахисною. Однак французькі гранди відбилися, і на 56-й хвилині Лукас Ернандес забив гол, вселивши надію у свою команду.

Потім обидва менеджери зробили заміни, щоб надати нового імпульсу своїм командам. Так, на 57-й хвилині замість Барколи у складі ПСЖ з’явився Рандаль Коло Муані, а на 64-й хвилині замість Вітінью — Матіс Угарте. У складі «Ньюкасла» також відбулася заміна: на 65-й хвилині Сандро Тоналі змінив Еміліано Андерсона. По ходу матчу спалахи емоцій призвели до того, що на 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «ПСЖ» Одсонн Дембеле, а на 70-й хвилині — гравець «Ньюкасла» Адам Гордон. Гра ставала дедалі гострішою, але обидві команди зберігали самовладання в напружених моментах. На 71-й хвилині «Ньюкасл» зробив другу заміну, замінивши голкіпера Мігеля Альмірона на Джейкоба Мерфі. Розчарування «Парі Сен-Жермен» стало очевидним, коли на 80-й хвилині жовту картку отримав Вільям Заїр-Емері. У завершальній стадії матчу «Ньюкасл» забив гол на 90-й хвилині. Фабіан Шар влучив у сітку воріт «Ньюкасла», що ще більше послабило надії «ПСЖ» на гол у відповідь. На 90-й хвилині «Ньюкасл» зробив останню заміну, замінивши Адама Гордона на Метта Таргета. Пролунав фінальний свисток, і «Ньюкасл» відсвяткував заслужену перемогу над однією з найкращих команд Європи. Матч продемонстрував стійкість і майстерність команди Стіва Брюса, яка бездоганно виконала свій план на гру. З іншого боку, «Парі Сен-Жермен» буде змушений замислитися про свій низький рівень гри і перебудуватися для майбутніх матчів. Дата, час і раунд цього захопливого матчу залишаються невідомими, але одне можна сказати точно — «Ньюкасл Юнайтед» показав незабутній виступ на своєму полі, залишивши своїх уболівальників у захваті, а футбольний світ у передчутті наступного поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Боруссія Д, ПСЖ — Мілан.