Фрайбург — Вест Гем — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:40 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вест Гем ... Фрайбург — Вест Гем — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вест Гем (Лондон).

Фрайбург - Вест Хэм - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФрайбург - Вест Хэм - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Вест Г ем (Лондон) — 1:2 (0:1)
Голи: Роланд Саллай (49) — Пакета (8), Н. Агерд (66)

Предупредження: Ніколас Хьофлер (25), Е. Альварес (48)

Огляд матчу Фрайбург — Вест Гем:

У захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА «Фрайбург» зустрівся з «Вест Гемом» на стадіоні Europa-Park Stadion. Обидві команди прагнули здобути перемогу і пройти далі в турнірі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Вест Гема», але в другому таймі «Фрайбургу» вдалося відігратися і закінчити матч із рахунком 1:2. «Вест Гем» почав матч вибуховим чином, коли на 8-й хвилині Л. Пакете забив приголомшливий гол. Це була блискуча спроба, яка дозволила команді вийти вперед і внести пожвавлення в гру.

Фрайбург" спробував відповісти, але натрапив на опір стійкої оборони «Вест Гема». 25-та хвилина першого тайму ознаменувалася жовтою карткою для гравця «Фрайбурга» Н. Хофлера. Це була спекотна зустріч між командами, напруга на полі була високою. Коли команди пішли в роздягальні на перерву, «Вест Гем» володів перевагою в 1 гол. Другий тайм розпочався із заміни гравця «Фрайбурга» — на 46-й хвилині М. Гінтер замінив Р. Доана. Заміна, схоже, позитивно позначилася на грі «Фрайбурга», і він став прагнути до перемоги. На 48-й хвилині гравець «Вест Гема» Е. Альварес отримав жовту картку за грубу гру. Перелом настав для «Фрайбурга» на 49-й хвилині, коли Р. Саллай забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок. Домашні глядачі були в захваті від того, що їхня команда відбилася і чинила сильний тиск на «Вест Гем». Однак на 66-й хвилині гравець «Вест Гема» Н. Агуерд вдалим ударом повернув перевагу своїй команді. Обидві команди провели низку замін, щоб освіжити склади своїх команд. На 71-й хвилині «Вест Гем» ввів у гру П. Форналса і Т. Соучека. Ці заміни, схоже, привнесли стабільність у гру півзахисту. На 76-й хвилині «Фрайбург» відповів трьома замінами: Л. Кублер, М. Еггештайн і Л. Холер. На 80-й хвилині «Вест Гем» ввів у гру М. Кудуса, сподіваючись збільшити свою перевагу. «Фрайбург» також продемонстрував свою рішучість, зробивши ще дві заміни на 86-й хвилині: на поле вийшли В. Гріфо та М. Бройніг. У прагненні закріпити перемогу обидві команди зробили чергові заміни на 90-й хвилині: у «Фрайбурга» замість Л. Холера вийшов Дж. Ворд-Проуз, а у «Вест Гема» — Д. Інгс. Незважаючи на напружену боротьбу в другому таймі, рахунок до фінального свистка залишився незмінним. «Вест Гем» здобув перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 2:1. Це був наполегливий матч, у якому обидві команди виклалися на полі на повну. Результат продемонстрував конкурентоспроможність Ліги Європи та непохитний дух цих двох футбольних гігантів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бачка Топола — Фрайбург, Олімпіакос — Вест Гем.