Брейдаблік — Зоря — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:44 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Зоря (Луганськ). ... Брейдаблік — Зоря — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Зоря (Луганськ).

Брейдаблик  - Заря - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБрейдаблик - Заря - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Брейдаблік ( Ісландія) — Зоря (Луганськ) — 0:1 (0:1)
Голи: I. Горбач (35)

Предупредження: Д. Мишнов (66)

Огляд матчу Брейдаблік — Зоря:

«Брейдаблік» зустрівся з луганською «Зорею» в захопливому матчі на стадіоні «Лаугардалсвеллур» у рамках Ліги Європи УЄФА. Обидві команди вели запеклу боротьбу, але перемога залишилася за луганською «Зорею» — рахунок 0:1, який не змінився до фінального свистка. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди прагнули заволодіти перевагою з перших хвилин. Однак на 35-й хвилині луганська «Зоря» забила перший гол. І. Горбач переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Цей гол додав гостроти «Брейдабліку», який до свистка на перерву намагався зрівняти рахунок, але так і не зміг цього зробити. У другому таймі гра набула все більш запеклого характеру, що призвело до кількох жовтих карток для обох команд. На 66-й хвилині луганська «Зоря» отримала попередження від судді. Це була явна ознака того, що напруга на полі наростала, і команди боролися за контроль і домінування.

Після закінчення декількох хвилин обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і спробувати переломити хід матчу на свою користь. На 77-й хвилині луганська «Зоря» зробила першу заміну, випустивши замість О. Данченка Д. Антюха. У відповідь на це «Брейдаблік» замінив А. Х. Сігурдарсона на О. Сігурйонссона. На 83-й хвилині луганська «Зоря» зробила другу заміну, замінивши Д. Мишньова на П. Міцина. Була надія зберегти перевагу й успішно довести гру до кінця. Однак на останніх хвилинах матчу луганчани зіткнулися з проблемами: два їхні гравці отримали жовті картки. Р. Вантух був попереджений на 89-й хвилині, а Джордан — на 90-й. Незважаючи на всі зусилля обох команд в останні хвилини гри, рахунок 0:1 так і залишився незмінним до кінця. Луганська «Зоря» здобула перемогу у впертій боротьбі, причому вирішальним виявився перший гол. «Брейдаблік» буде розчарований тим, що не зумів забити у ворота суперника, і повинен буде перегрупуватися перед наступним матчем. Цей матч продемонстрував конкурентоспроможність і цілеспрямованість обох команд у Лізі Європи УЄФА. Уболівальникам залишається сподіватися, що в наступних раундах турніру буде ще більше таких захопливих зустрічей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гент — Брейдаблік, Маккабі — Зоря.