Марсель — Брайтон — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:47 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Брайтон (Англія). ... Марсель — Брайтон — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Брайтон (Англія).

Марсель - Брайтон - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМарсель - Брайтон - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Марсель (Франція) — Брайтон (Англія) — 2:2 (2:0)
Голи: К. Мбемба (19), Джордан Веретут (20) — Гросс (55), Жоао Педро (88)

Предупредження: Гросс (56), Дж. Вельтман (87), Л. Дунк (87), Сарр (87), Джонатан Клаусс (87), Е. Фергюсон (90+5)

Огляд матчу Марсель — Брайтон:

На стадіоні «Оранж Велодром» у рамках Ліги Європи УЄФА відбувся захопливий футбольний матч між командами «Марсель» і «Брайтон». За рахунку 2:0 на користь «Марселя» в перерві здавалося, що гра складається на їхню користь. Однак у другому таймі «Брайтон» провів вражаючий матч-відповідь, який завершився внічию 2:2. Перший гол був забитий на 19-й хвилині, коли гравець «Марселя» К. Мбемба переправив м’яч у сітку воріт. На 20-й хвилині пішов ще один гол від гравця «Марселя» Ж. Веретута, і на перерву «Брайтон» пішов із різницею у два м’ячі. У другому таймі «Брайтон» вийшов уперед і на 55-й хвилині зумів прорвати оборону «Марселя», а П. Гросс забив вирішальний гол. Незабаром після цього Гросс отримав жовту картку за фол. На 51-й хвилині «Марсель» зробив першу заміну: Ж. Веретут замінив А. Унаї. На 67-й хвилині «Брайтон» зробив подвійну заміну: М. Дахуд і А. Фаті замінили Б. Гілмура і Жоаа Гросса. У відповідь «Марсель» зробив дві одночасні заміни на 62-й хвилині, замінивши Ж. Корреа на І. Сарра, а П. Обамеянга на Вітінью.

На 77-й хвилині «Брайтон» зробив і третю заміну: замість С. Адінґри вийшов С. Марч, а замість Е. Фергюсона — Д. Велбек. На 79-й хвилині «Марсель» зробив четверту заміну, випустивши І. Ндіайє замість Р. Лоді. Ближче до кінця матчу кілька гравців отримали жовті картки. На 87-й хвилині попередження отримали Л. Данк і Ж. Вельтман із «Брайтона», а також І. Сарр і Ж. Клаусс із «Марселя». В останні хвилини гри, на 88-й хвилині, у ворота «Брайтона» було призначено пенальті, який успішно реалізував Жоао Педро. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брайтона» Е. Фергюсон, який загалом отримав п’ять жовтих карток у цьому напруженому матчі. Обидві команди наполегливо билися протягом усієї гри, демонструючи свою рішучість і майстерність. Марсельці, звісно, будуть розчаровані результатом, оскільки втратили перевагу у два м’ячі. З іншого боку, «Брайтон» проявив незвичайну стійкість і характер, зумівши домогтися нічиєї. Цей матч запам’ятається як захоплююче протистояння двох конкурентоспроможних команд у Лізі Європи УЄФА. На стадіоні «Оранж Велодром» панувала напружена атмосфера, і вболівальники змогли побачити захопливий футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — АЕК, Брайтон — Аякс.