Бетіс — Спарта — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:51 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Спарта (Прага). ... Бетіс — Спарта — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Спарта (Прага).

Бетис - Спарта - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБетис - Спарта - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бетіс (Севілья) — Спарта (Прага) — 2:1 (1:1)
Голи: A. Diao (9), Іско (79) — Велько Бірманчевіч (3)

Попередження: Гвідо Родрігес (11), Хараслін (15), Велько Бірманчевіч (45+5), A. Diao (45+4), Айтор Руїбал (58), Абнер (90+2)

Огляд матчу Бетіс — Спарта:

Реал Бетіс здобув важку перемогу над Спартою Прага в захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, який завершився з рахунком 2:1 на стадіоні «Беніто Вільямарін». Обидві команди виходили на гру з великими надіями набрати три цінних очки, і саме Спарта Прага взяла гору, забивши гол Віктора Бірманчевіча на третій хвилині. У відповідь «Реал Бетіс» не став зволікати і зрівняв рахунок уже за шість хвилин зусиллями Аблі Діао. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували інтенсивність і рішучість. Змагальний характер гри призвів до шквалу жовтих карток. На 11-й хвилині «Реал Бетіс» отримав попередження Джованні Родрігес, а через чотири хвилини — Лука Хараслін зі «Спарти Прага».

Ближче до кінця тайму напруга зросла ще більше, і на 45-й хвилині Діао та Бірманцевич отримали жовті картки. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, що послужило приводом для захопливого другого тайму. Другий тайм почався з того, що «Реал Бетіс» зробив дві швидкі заміни: Айтор Еззальцулі вийшов замість Адріана Переса, а Хуан Міранда — замість Абнера. У складі «Спарти Прага» також відбулася заміна: Томаш Віснер замінив Айрона Пресіадо. Суддя продовжив роздавати жовті картки, попередивши на 58-й хвилині Альваро Руїбаля з «Реал Бетіса» і на 76-й хвилині Матея Ринса зі «Спарти Прага». На 60-й хвилині «Реал Бетіс» зробив третю заміну, замінивши Андреса Гуардадо на Вільяма Карвалью. Спарта Прага відповіла двома замінами: Кендрім Лаці замінив Ладіслава Саділека, а Ян Песек — Бірманчевича. На 75-й хвилині Реал Бетіс ввів у гру Борху Іглесіаса замість Вілліана Хосе, сподіваючись знайти переломний момент. Заслужена перевага «Реал Бетіса» принесла свої плоди вже за чотири хвилини, коли Іско вразив ворота суперника. У спробі врятувати очко «Спарта Прага» зробила дві останні заміни: Ян Кухта вийшов замість Віктора Олатунджі, а Адам Карабец замінив Харасліна на 80-й хвилині. «Реал Бетіс» також зробив пізню заміну: Діао замінив Ектора Бельєріна на 85-й хвилині. У міру наближення до кінця гри напруга залишалася високою, що призвело до отримання Абнером останньої жовтої картки на 90-й хвилині. «Реал Бетіс» утримав перевагу і здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував суперництво та цілеспрямованість обох команд, але в підсумку перемога дісталася «Реал Бетісу». Ця перемога доповнює їхню кампанію в Лізі Європи УЄФА і зміцнює їхні позиції в цьому змаганні. З іншого боку, «Спарта Прага» буде розчарована результатом, але зможе отримати користь зі своєї гри. Загалом матч подарував уболівальникам захопливе і захоплююче видовище, продемонструвавши азарт і драматизм, якими так славиться Ліга Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аріс — Бетіс, Спарта — Рейнджерс.