Нордшелланд — Лудогорець — 7:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 23:54 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Нордшелланд (Данія) і Лудогорець (Болгарія). ... Нордшелланд — Лудогорець — 7:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Нордшелланд (Данія) і Лудогорець (Болгарія).

Нордшелланд - Лудогорец - 7:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаНордшелланд - Лудогорец - 7:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Нордшелланд (Данія) — Лудогорець (Болгарія) — 7:1 (4:1)
Голи: М. Інгварцен (2), I. Osman (11), J. Тверсков (31), B. Nygren (33), Син (68), B. Nygren (74), C. К. Расмуссен Теодор (86) — Вердон (9)

Попередження: Caio Vidal (40), Aslak Fonn Witry (54)

Огляд матчу Нордшелланд — Лудогорець:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на знаменитому стадіоні «Право на мрію», «Нордшелланд» воював із «Лудогорцем» у рамках Ліги Європи УЄФА. Матч вийшов незабутнім: «Нордшелланд» продемонстрував свою перевагу, зробивши вражаючий рахунок 4:1 у перерві, і в підсумку здобув перемогу з рахунком 7:1 в основний час. Від самого початку обидві команди продемонстрували запеклу рішучість і майстерність, що зробило зустріч захопливою. Початок гри ознаменувався призначенням пенальті у ворота «Нордшелланда» вже на 2-й хвилині, який майстерно реалізував М. Інгвартсен, надавши своїй команді такого необхідного імпульсу. Однак «Лудогорець» не забарився з ударом у відповідь: на 9-й хвилині у ворота «Нордшелланда» було призначено пенальті, і О. Вердон, спокійно реалізувавши його, зрівняв рахунок. Протягом усього першого тайму голи не припинялися, і «Нордшелланд» двічі забив, забезпечивши собі комфортну перевагу. На 11-й хвилині І. Осман вразив ворота суперника, викликавши захват у глядачів. Невдовзі після цього Ю. Тверсков включився в гру, збільшивши перевагу «Нордшелланда» приголомшливим голом на 31-й хвилині. Лише через дві хвилини Б. Нюгрен ще більше зміцнив перевагу своєї команди вдалим ударом на 33-й хвилині. Під кінець першого тайму напруга зросла, і на 40-й хвилині жовту картку отримав Кайо Відаль із «Лудогорця». Свисток на перерву пролунав так, що «Нордшелланд» упевнено лідирував із рахунком 4:1.

Другий тайм розпочався із заміни у складі «Лудогорця» — К. Гонкалвес вийшов замість Педро Нарессі. Жовті картки продовжували лунати, і на 54-й хвилині було вилучено А. Ф. Вітрі, гравця «Лудогорця». Відчувши необхідність змін, «Лудогорець» на 64-й хвилині зробив ще дві заміни: Д. Янков і С. Делев. Не відставав і «Нордшелланд», замінивши Ю. Тверскова на М. Діоманде. У заключній двадцятихвилинці удача посміхнулася «Нордшелланду» — на 68-й хвилині був випадково забитий гол у власні ворота, що дало «Лудогорцю» проблиск надії. Однак усі надії на повернення до перемоги були швидко розвіяні невблаганними атаками «Нордшелланда». Коли до кінця матчу залишалося трохи менше двадцяти хвилин, обидві команди зробили шквал замін. У складі «Лудогорця» на 71-й хвилині замість М. Тіссера та І. Йорданова на поле вийшли Рван Секо та М. Чуйар відповідно. У відповідь на це «Нордшелланд» здійснив три заміни: на 73-й хвилині І. Осман, Д. Свенссон і К. Гансен були замінені на М. Хансена, А. Шьєлдерупа і Л. Хея. Під кінець часу «Нордшелланд» посилив атаку, забивши шостий і сьомий голи на 74-й і 86-й хвилинах відповідно. Б. Нюгрен забив свій другий гол у матчі, а К. К. Расмуссен Теодор — свій. Після фінального свистка «Нордшелланд» здобув упевнену перемогу над «Лудогорцем» із рахунком 7:1. Виняткова гра команди продемонструвала її силу і талант, залишивши вболівальників у захваті від того, чого здатна досягти ця команда в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спартак — Нордшелланд, Фенербахче — Лудогорец.