Рома — Серветт — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 23:57 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Серветт (Швейцарія). ... Рома — Серветт — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Серветт (Швейцарія).

Рома - Серветт - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Серветт - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Серветт (Швейцарія) — 4:0 (1:0)
Голи: Лукаку (21), Белотті (46), Пеллегріні (52), Белотті (59)

Попередження: Gaël Ondoua (70)

Огляд матчу Рома — Серветт:

У нещодавньому матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Олімпіко» «Рома» здобула чудову перемогу над «Серветтом». Італійська команда здобула перемогу з рахунком 1:0 у перерві і 4:0 в основний час, залишивши швейцарську команду в скрутному становищі. На початку матчу «Рома» з перших хвилин продемонструвала свою майстерність в атаці. На 21-й хвилині їхні зусилля принесли свої плоди: Р. Лукаку забив чудовий гол, забезпечивши своїй команді перевагу. ФК «Серветт» намагався зрівняти рахунок, але так і не зміг прорватися через сильну оборону «Роми». У перерві «Рома» зробила першу заміну, випустивши замість Л. Пеллегріні Х. Ауара. Схоже, що заміна пішла на користь команді, оскільки поява на полі Ауара додала команді більше енергії. На 46-й хвилині «Рома» збільшила свою перевагу за рахунок голу А. Белотті, що ще більше погіршило становище «Серветта».

У другому таймі «Рома» продовжила домінувати, і на 52-й хвилині Л. Пеллегріні забив гол, ще більше збільшивши розрив між командами. Потім господарі поля зробили другу заміну: на 57-й хвилині Пеллегріні змінив Р. Пагано. На 59-й хвилині А. Белотті забив свій другий гол у ворота «Роми», тим самим вирішивши долю «Серветта». На 64-й хвилині «Серветт» зробив відважну спробу переломити хід матчу, зробивши низку замін. На полі з’явилися Е. Кривеллі, А. Антунес і Д. Кутеса, які замінили відповідно Ж. Гільмено, Т. Конья і Б. Болла. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Рома» продовжувала утримувати свої позиції. «Рома» також здійснила низку тактичних змін: на 65-й хвилині замість Р. Карсдорпа вийшов Г. Манчіні, а Р. Лукаку замінив Н. Залевскі. Заміни практично не вплинули на гру «Роми», і вона продовжувала домінувати в матчі. Розчарування «Серветта» проявилося на 70-й хвилині, коли жовту картку отримав Г. Ондуа. На 74-й хвилині швейцарська команда зробила останню заміну: К. Бедіа замінив Д. Дуліна. На 77-й хвилині «Рома» також зробила останню заміну: Е. Бове замінив Ф. Д’Алессіо. В останні хвилини гри «Серветт» зробив останню заміну: на 90-й хвилині М. Стеванович замінив Х. Туаті. Однак швейцарцям було вже пізно рятувати матч — «Рома» здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0. Впевнена гра «Роми» в цьому матчі Ліги Європи УЄФА продемонструвала її майстерність, командну роботу та прагнення до успіху. Тепер вони з нетерпінням чекають наступного матчу, щоб закріпити цю вражаючу перемогу. ФК «Серветт», навпаки, необхідно перегрупуватися і розробити нову стратегію, щоб оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Славія, Шериф — Серветт.