Фіорентина — Ференцварош — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:02 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Ференцварош (Угорщина). ... Фіорентина — Ференцварош — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Ференцварош (Угорщина).

Фиорентина - Ференцварош - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФиорентина - Ференцварош - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Ференцварош (Угорщина) — 2:2 (0:1)
Голи: Барак (67), Джонатан Іконе (90+3) — B. Varga (25), I. Cisse (51)

Попередження: D. Sigér (23), S. Mmaee (56), B. Varga (58), M. Ben Romdhane (66), Dénes Dibusz (73), Н. Гонсалес (87), V. Italiano (90)

Огляд матчу Фіорентина — Ференцварош:

Матч Конференції Ліги Європи УЄФА між командами «Фіорентина» та «Ференцварош ТК» виявився захопливим, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Матч проходив на стадіоні «Артеміо Франкі», який став чудовим фоном для напруженого поєдинку. Перший тайм розпочався з того, що на 25-й хвилині «Ференцваросі ТК» вийшов уперед, коли Б. Варга вразив ворота суперника. Цей гол вивів «Фіорентину» з рівноваги, і вона була сповнена рішучості переломити ситуацію до перерви. Однак надійна оборона ТК «Ференцваросі» не дозволила «Фіорентині» зрівняти рахунок. Під кінець першої 45-хвилинки «Ференцвароші» вів із рахунком 1:0. У перерві «Фіорентина» зробила першу заміну: К. Бірагі замінив Ф. Парізі. Другий тайм почався з того, що ТК «Ференцваросі» знову продемонстрував свою атакувальну міць: на 51-й хвилині І. Сіссе збільшив перевагу команди, забивши гол. На 58-й хвилині «Фіорентина» зробила одразу три заміни: М. Лопес, Р. Мандрагора і Р. Соттіл, щоб надати атаці нових сил. Ці заміни принесли свої плоди: на 67-й хвилині А. Барак вразив ворота суперника, зробивши рахунок 2:1.

З плином часу оборона ТК «Ференцваросі» почала проявляти ознаки вразливості. На 90-й хвилині Дж. Іконе, гравець «Фіорентини», скористався цією слабкістю та забив вирішальний гол, чим викликав захоплення вболівальників господарів. Гра закінчилася з рахунком 2:2, і обидві команди могли пишатися своєю грою. Упродовж усього матчу було показано кілька жовтих карток: Д. Сігер, С. Ммае, Б. Варга і М. Бен Ромдане, гравці «Ференцваросі ТК», отримали попередження. На останніх хвилинах гри жовті картки отримали також гравці «Фіорентини» Н. Гонсалес і В. Італьяно. Попри всі зусилля, на 79-й хвилині гол у ворота «Фіорентини» було скасовано через положення «поза грою». Це стало гірким розчаруванням для господарів поля, адже гол міг стати переможним. Однак господарі не здавалися і зуміли забити за мить до фінального свистка. Загалом цей матч продемонстрував інтенсивність і дух суперництва як «Фіорентини», так і ТК «Ференцвароші». Можливо, результат не був таким, як хотілося б кожній із команд, але нічия продемонструвала їхню стійкість і рішучість. Вболівальники обох клубів пішли зі стадіону «Артеміо Франкі» задоволені захопливим футболом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Чукарічкі, Генк — Ференцварош.