Мельде — Байєр — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:09 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Байєр (Леверкузен). ... Мельде — Байєр — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Байєр (Леверкузен).

Мельде - Байер - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМельде - Байер - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Мельде (Норвегія) — Байєр (Леверкузен) — 1:2 (0:2)
Голи: Emil Breivik (87) — Джеремі Фрімпонг (14), N. Tella (18)

Попередження: K. Eriksen (42), M. Ловик (67)

Огляд матчу Мельде — Байєр:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА «Мольде» зустрівся з леверкузенським «Байєром» на стадіоні «Акер». Обидві команди прагнули перемоги, і вболівальники з нетерпінням чекали захоплюючого поєдинку. У перерві рахунок був 0:2 на користь леверкузенського «Байєра», але в другому таймі «Мольде» дав потужну відсіч, завершивши матч із рахунком 1:2. Леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою майстерність уже на самому початку зустрічі: на 14-й хвилині Ж. Фрімпонг вразив ворота суперника, забезпечивши команді перевагу. Лише через чотири хвилини Н. Телла подвоїв перевагу німецької команди вражаючим ударом, залишивши захист «Мольде» приголомшеним. Ближче до перерви «Мольде» зробив заміну, випустивши замість О. Петерсена Й. Карлстрома, намагаючись змінити динаміку гри. Однак їхні надії на повернення в гру були затьмарені жовтою карткою, отриманою К. Еріксеном на 42-й хвилині, що ще більше посилило їхнє розчарування. У другому таймі «Мольде» продовжив боротьбу з домінуванням «Байєра» в Леверкузені. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мольде» М. Ловик. Менеджер Ерлінг Мо зробив подвійну заміну, замінивши М. В. Ейкрема на Ф. Гулбрандсена, щоб надати команді нових сил.

Леверкузенський «Байєр» також здійснив зміни: Н. Телла замінив Й. Хофманна. Хофманна, а Е. Тапсоба на 70-й хвилині був замінений на А. Грімальдо. Цей тактичний хід був спрямований на збереження переваги в рахунку, а «Мольде», намагаючись повернутися в гру, зробив дві заміни на 81-й хвилині. К. Гауген був замінений на М. Гродема, а М. А. Кааса звільнив місце для К. Каппіса, намагаючись посилити атакувальні можливості. Леверкузенський «Байєр» відповів своїми замінами на 83-й хвилині, випустивши на поле А. Глозека та В. Боніфація. А. Адлі також вийшов на поле замість Ф. Віртца, оскільки німецька команда прагнула дограти матч із мінімальною перевагою. На 87-й хвилині, коли матч вступив у завершальну стадію, «Мольде» вдалося відквитати один гол. Е. Брейвік скористався гольовим моментом, подарувавши надію на драматичне повернення. Однак час виявився не на їхньому боці, і леверкузенський «Байєр» вистояв, здобувши важку перемогу з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усього матчу, але перемога залишилася за леверкузенським «Байєром». Перші голи виявилися вирішальними, а пізній ривок «Мольде» виявився недостатнім для подолання відставання. Матч на стадіоні «Акер» став інтригуючим видовищем, і вболівальники з нетерпінням чекають на наступну главу в цій захопливій кампанії Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мельде — Хеккен, Байєр — Карабах.