Боруссія М — Майнц — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 23:26 6 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Майнц — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

6 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Майнц (Німеччина).

Боруссия М - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Майнц - 2:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Майнц (Німеччина) — 2:2 (1:1)
Голи: F. Neuhaus (22), Джозеф Скаллі (88) — B. Gruda (24), A. Barkok (75)

Попередження: К. Ітакура (56), Стефан Белл (66), Коне (81), R. Hack (82)

Огляд матчу Боруссія М — Майнц:

У захопливому матчі Бундесліги монхенгладбаська «Боруссія» зустрілася з командою «FSV Mainz 05» на стадіоні «BORUSSIA-PARK». Перший гол у матчі відбувся на 22-й хвилині, коли гравець «Боруссії» Флоріан Нойхаус влучив у ворота суперника. Він скористався вдало проведеною атакою та забезпечив своїй команді перевагу. Проте вже за дві хвилини команда FSV Mainz 05 зрівняла рахунок, а Бенджамін Груда забив вражаючий гол. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до кількох інцидентів із застосуванням жовтих карток. На 56-й хвилині гравець монхенгладбахської «Боруссії» Каору Ітакура отримав попередження за грубий фол. На 66-й хвилині відбулася ще одна жовта картка, цього разу Штефану Беллу з команди FSV Mainz 05. На 64-й хвилині обидві команди здійснили тактичні заміни, прагнучи струсити гру і знайти нові способи прориву оборони суперника. У складі монхенгладбахської «Боруссії» замість Флоріана Нойхауса з’явився Кінан Коне, а замість Йонаса Хофманна на поле вийшов Жан-П’єр Сібатчеу.

Алассан Плеа також замінив Натанаеля Нгуму. У складі «Майнца 05» замість Аймена Баркока вийшов Лі Чже Сун, а замість Бенджаміна Груди — Аніс Ель-Газі. У другому таймі стався неймовірний поворот подій: на 75-й хвилині «Майнц 05» вийшов уперед. Аймен Баркок завдав потужного удару, від якого воротар «Боруссії» Монхенгладбах остовпів, а м’яч опинився в сітці воріт і його команда повела в рахунку 2:1. Однак «Боруссія» Монхенгладбах продовжувала боротися і на 88-й хвилині домоглася свого. Джо Скаллі, який вийшов на заміну, продемонстрував чудове самовладання і майстерність, забивши вирішальний гол, що врятував для команди очко. Матч закінчився з рахунком 2:2. Обидві команди продемонстрували чудову командну роботу і цілеспрямованість протягом усього матчу, залишивши вболівальників у захваті до фінального свистка. Нічия означала, що жодна з команд не змогла завоювати всі три очки, але вона продемонструвала талант і конкурентоспроможність, які роблять Бундеслігу однією з найцікавіших футбольних ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Боруссія М, Майнц — Баварія.