Страсбур — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 23:58 6 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

6 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Нант (Франція).

Страсбур - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Страсбур (Франція) — Нант (Франція) — 1:2 (0:0)
Голи: M. С. Діон (90+2) — Коко (50), Мутуссамі (57)

Попередження: J. Мванга (25), Ф. Гілберт (33), Angelo (45+2), Л. Перрін (83)

Огляд матчу Страсбур — Нант:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Страсбург» на стадіоні «Стад де ла Майнау» приймав «Нант». Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Нанта», але від початку до кінця проходив у напруженій боротьбі. У першій половині зустрічі обидві команди ніяк не могли вийти з рівного становища. На 25-й хвилині жовту картку отримав гравець «Страсбура» Ж. Мванга, а на 33-й хвилині ще одну жовту картку отримав Ф. Гільбер. Захист обох сторін залишався непохитним, і рахунок на перерву так і залишився 0:0. Другий тайм пройшов в активній боротьбі. Перший ривок «Нанта» стався на 50-й хвилині, коли М. Коко переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Це змусило «Страсбур» провести заміну: на 56-й хвилині Ф. Гільбер замінив Д. Бакву. На 57-й хвилині «Нант» збільшив свою перевагу, забивши сенсаційний гол С. Мутуссамі.

«Страсбур» намагався повернутися в гру і на 68-й хвилині здійснив потрійну заміну: Х. Діарра, М. С. Діон та І. Сіссоко, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Незважаючи на всі зусилля «Страсбура», «Нант» стійко тримав оборону і зробив свої заміни, щоб зміцнити перевагу. На 76-й хвилині Р. П’єр-Габріель замінив М. Коко, який забив гол. Коко. Розчарування «Страсбура» зростало, оскільки на 83-й хвилині жовту картку отримав Л. Перрен. На 84-й хвилині «Нант» зробив останню заміну, випустивши на поле М. Абліна, П. Чірівеллу і К. Мерлена, щоб дограти матч. Однак «Страсбур» не здавався і на 90-й хвилині зумів відігратися. Незважаючи на пізній гол, «Страсбур» не зміг зрівняти рахунок, і «Нант» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:1. Матч став підтвердженням конкурентної природи французького футболу, обидві команди викладалися на полі на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Страсбур, Нант — Монпельє.