Аугсбург — Дармштадт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:28 7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Дармштадт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Дармштадт (Німеччина).

Аугсбург - Дармштадт - 1:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Дармштадт - 1:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Дармштадт (Німеччина) — 1:2 (0:0)
Голи: Демірович (86) — Тім Скарке (52), T. Kempe (70)

Попередження: Роберт Гамні (35), J. Мюллер (38), Лука Пфайффер (59), Мішель (66), Демірович (74)

Огляд матчу Аугсбург — Дармштадт:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні WWK Arena зустрілися команди «Аугсбург» і «Дармштадт 98». Вболівальники з нетерпінням чекали захоплюючого поєдинку, і обидві команди прагнули здобути важливу перемогу. Під час гри напруга наростала, а її результат змусив глядачів бути на межі своїх можливостей. Перший тайм почався з того, що обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль. Однак воротарі були у відмінній формі, припиняючи всі спроби пробити по воротах. Незважаючи на їхні зусилля, рахунок у перерві так і залишився 0:0. Другий тайм розпочався з того, що «СВ Дармштадт 98» перехопив ініціативу. На 52-й хвилині Т. Скарке ударом у дальній кут вивів команду в лідери. У відповідь ФК «Аугсбург» зробив кілька швидких замін, щоб влити свіжі сили до складу. Р. Гумні вийшов замість А. Маєра, П. Тіц замінив С. Мішеля, а Яго — М. Педерсена. Ці зміни надали «Аугсбургу» нових сил, і він став шукати можливість зрівняти рахунок. Однак «Дармштадт 98» не збирався поступатися своєю перевагою і продовжував чинити тиск на суперника. На 70-й хвилині у ворота команди було призначено пенальті, який впевнено реалізував Т. Кемпе.

Гол збільшив перевагу команди до 2:0, і на «Аугсбург» чекала нелегка боротьба в останні хвилини матчу. Не бажаючи здаватися, «Аугсбург» пішов уперед і зробив хід у відповідь. На 86-й хвилині Е. Демірович забив гол, вселивши надію у вболівальників. За рахунку 2:1 «Аугсбург» до самого фінального свистка намагався зрівняти рахунок. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла, що призвело до кількох жовтих карток, показаних суддею. За свої порушення у штрафному опинилися Р. Гумні, С. Мішель і Е. Демірович із команди «Аугсбург», а також Й. Мюллер і Л. Пфайффер із команди «СВ Дармштадт 98». На останніх хвилинах обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись закріпити перемогу. В «Аугсбурга» замість Ф. Єнсена вийшов Т. Брайтхаупт, а в «Дармштадта 98» Л. Пфайффер і М. Мелем замінили Ф. Хорнбі та А. Мюллера. Також у гру вступили М. Хонсак і К. Рідель, які замінили відповідно Т. Скарке і Т. Кемпе. Коли пролунав фінальний свисток судді, «СВ Дармштадт 98» здобув заслужену перемогу над «Аугсбургом» із рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і цілеспрямованість обох команд, забезпечивши захопливе протистояння в Бундеслізі для вболівальників, які зібралися на WWK Arena.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Аугсбург, Дармштадт — РБ Лейпциг.