Боруссія Д — Уніон — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:29 7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Уніон — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Уніон (Берлін).

Боруссия Д - Унион - 5:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Унион - 5:2. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Уніон (Берлін) — 4:2 (1:2)
Голи: Н. Фюлькруг (7), Шлоттербек (49), Дж. Брандт (54), Райерсон (71) — Р. Госенс (9), Бонуччі (31)

Попередження: Матс Хуммельс (31), Р. Госенс (64)

Огляд матчу Боруссія Д — Уніон:

Захоплююче повернення: У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK, дортмундська «Боруссія» зуміла здобути чудову перемогу над берлінським «Уніоном». Рахунок 1:2 у перерві не послабив бойового духу дортмундців, і вони провели вражаючий другий тайм, у підсумку перемігши з рахунком 4:2. Уже на сьомій хвилині гравець дортмундської «Боруссії» Н. Фуллькруг влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу і розлютивши глядачів. Проте вже на дев’ятій хвилині «Уніон Берлін» зрівняв рахунок завдяки точній передачі Р. Госенса. На 18-й хвилині гравець «Уніон Берлін» А. Краль думав, що вивів свою команду в лідери, але гол було скасовано через порушення «поза грою». Незабаром після цього Краль був замінений, і на 20-й хвилині його місце зайняв Л. Тусарт. На 26-й хвилині у дортмундської «Боруссії» також було скасовано гол, оскільки Фуллькруг опинився в положенні «поза грою». Ще більше загострилася обстановка в матчі на 31-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс. Незабаром у ворота берлінського «Уніона» було призначено пенальті, але захист дортмундців, очолюваний досвідченим Л. Бонуччі, зумів врятувати становище. З початком другого тайму дортмундська «Боруссія» відразу ж почала чинити тиск на берлінський «Уніон».

На 49-й хвилині Н. Шлоттербек, скориставшись моментом, блискучим ударом зрівняв рахунок на користь дортмундців. Рішучість господарів поля стала очевидною, коли на 54-й хвилині Й. Брандт домігся такої необхідної для Дортмунда переваги. Розчарування берлінського «Уніона» стало очевидним, коли на 64-й хвилині Р. Гозенс отримав жовту картку. Обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади та отримати тактичну перевагу. Дортмундці Д. Мален і Г. Рейна вийшли на поле на 64-й хвилині, а гравець берлінського «Уніона» А. Лайдуні змінив Б. Ааронсона. Незважаючи на заміни, дортмундці продовжували домінувати у грі. Гол Дж. Райерсона на 71-й хвилині привів у захват стадіон, збільшивши перевагу Дортмунда до 4:2. Берлінський «Уніон» завзято пручався, але не зміг скоротити відставання. Матч продемонстрував технічну та стратегічну майстерність обох команд. На 73-й хвилині був замінений гравець дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс, замість нього вийшов Н. Зюле. У завершальній стадії матчу в складі дортмундців відбулися чергові зміни: замість Н. Фулкруга та С. Озкана з’явилися С. Халлер і М. Реус. Дортмундська «Боруссія», продемонструвавши неймовірну майстерність і рішучість, подолала відставання в рахунку і здобула незабутню перемогу над берлінським «Уніоном». І гравці, і вболівальники, безсумнівно, надовго запам’ятають цю захопливу зустріч у SIGNAL IDUNA PARK.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Вердер, Уніон — Штутгарт.