Мец — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 19:52 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Ніцца — 0:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Ніцца (Франція).

Мец - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Ницца - 0:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Мец (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Будауї (14)

Предупредження: Хепрен Тюрам (21)

Огляд матчу Мец — Ніцца:

Матч Ліги 1 між командами «Метц» і «Ніцца» на стадіоні «Сен-Сімфор’єн» проходив у напруженій боротьбі, обидві команди вели наполегливу боротьбу за три очки. У підсумку «Ніцца» здобула перемогу з рахунком 1:0. На початку матчу обидві команди прагнули домінувати на полі. Проте вже на 14-й хвилині «Ніцца» взяла гору, коли Хічем Будауї вразив ворота суперника. Мец спробував відповісти, але не зміг прорвати оборону Ніцци. Невдача спіткала господарів поля на 21-й хвилині, коли Каспер Дольберг-Турам отримав жовту картку, що поставило його на тонкий лід до кінця матчу. Така обережність позначилася на атакувальних діях команди, і в першому таймі вона так і не змогла зрівняти рахунок. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб оживити гру. На 46-й хвилині «Ніцца» вирішила замінити Турама на Марселя Сансона, сподіваючись посилити свій півзахист. На 64-й хвилині «Метц» пішов за цим прикладом, замінивши Папе Джібріля Діалло на Шейха Муссу Сабалі, щоб привнести більше креативу в атакувальні дії. Матч продовжував залишатися напруженою боротьбою умів і тактик.

На 66-й хвилині «Ніцца» зробила другу заміну: замість Еванна Гессана вийшов Терем Моффі. На 70-й хвилині «Метц» відповів двома замінами: на поле вийшли Хауї Куао і Кевін Ван Ден Керкхоф. Незабаром «Метц» зробив ще дві заміни: на 70-й хвилині в гру вступили Аблі Джаллоу і Жоель Асоро. На 78-й хвилині у складі «Ніцци» також з’явилися Мамаду Барда і Гаетан Лаборде. Заміни були спрямовані на те, щоб надати грі свіжого імпульсу і знайти вирішальний момент, але обидві команди ніяк не могли влучити у площину воріт. На 90-й хвилині «Ніцца» зробила останню заміну, випустивши на поле Жеремі Бога, який повинен був зробити пізній ривок. Метц також зробив останню заміну: на поле вийшов Абубакарі Клод-Моріс. Однак жодна з команд не змогла збільшити рахунок, і матч закінчився наполегливою перемогою «Ніцци» з рахунком 1:0. Цей матч продемонстрував дух суперництва в Лізі 1: і «Метц», і «Ніцца» віддавали всі сили для досягнення перемоги. Гол Хішема Будауї став вирішальним фактором, і «Ніцца» вистояла, завоювавши важливі три очки. Стадіон «Сен-Сімфорьєн» став свідком захопливого поєдинку, і вболівальники з нетерпінням чекають на наступну зустріч між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Мец, Ніцца — Марсель.