Малиновський зіграв у незвичному матчі: у ньому були вилучені воротарі обох команд

2023-10-08 07:46 Український півзахисник італійського «Дженоа» Руслан Малиновський учора провів черговий матч за свій клуб. Руслан Малиновський (ліворуч) ... Малиновський зіграв у незвичному матчі: у ньому були вилучені воротарі обох команд

Український півзахисник італійського «Дженоа» Руслан Малиновський учора провів черговий матч за свій клуб.

Руслан Малиновський (ліворуч) у матчі з "Міланом"

30-річний футболіст потрапив до стартового складу «Дженоа» на домашній поєдинок Серії А з «Міланом» і провів на полі 67 хвилин. Результативними діями Малиновський відзначитися не зумів.

Зазначимо, що цей матч став досить незвичним — у ньому були вилучені воротарі обох команд. Щоправда, вже в компенсований час другого тайму. Спершу, на 90+9 хвилині пряму червону картку отримав голкіпер «Мілана» Майк Меньян, а за чотири хвилини за повторне попередження був вилучений і страж воріт «Дженоа» Жозеп Мартінес.

Чемпіонат Італії. 8-й тур

«Дженоа» — «Мілан» — 0:1 (0:0)
Гол: Пулішич (87)

Вилучення: Жозеп Мартінес (90+13, повторне попередження) — Меньян (90+9, груба гра).

«Дженоа»: Жозеп Мартінес, Сабеллі (Екубан, 68), де Вінтер (Леалі, 90), Бані, Дреґушін, Васкес, Хапс (Пушкаш, 90), Маліновський (Кутлу, 68), Торсбю, Френдруп, Гудмундссон.

Нагадаємо, Малиновський перейшов у «Дженоа» в середині серпня на правах оренди з французького «Марселя». Відтоді він узяв участь у шести матчах своєї нової команди (чотири потрапляння до стартового складу, два виходи на заміну), результативними діями не відзначився, але отримав уже дві жовті картки.