Оболонь — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 14:58 8 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Металіст 1925 (Харків).

Оболонь - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

Оболонь (Київ) — Металіст 1925 (Харків) — 1:0 (1:0)
Голи: I. Краснопір (33)

Попередження: Курило (9), Y. Прокопенко (40), S. Суханов (45+3), Курило (60), T. Moroz (74), V. Дубко (76)

Огляд матчу Оболонь — Металіст 1925:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Оболонь-Арена» «Оболонь-Бровар» зустрілася з харківським «Металістом 1925». Від самого початку матчу атмосфера була напруженою, обидві команди прагнули перемоги. Перший тайм розпочався із серії фолів і ранньої жовтої картки гравця харківського «Металіста 1925» І. Курила на 9-й хвилині. Скориставшись ситуацією, «Оболонь-Бровар» на 33-й хвилині відкрила рахунок, забивши гол І. Краснопір, чим розлютила глядачів. Перший тайм тривав у напруженій боротьбі, і на 40-й хвилині жовту картку отримав гравець «Оболоні-Бровар» Ю. Прокопенко. Ближче до перерви напруга стала наростати, що призвело до ще однієї жовтої картки для гравця «Оболоні-Бровар» С. Суханова на 45-й хвилині. У перерві обидві команди перегрупувалися, збираючись внести тактичні зміни, щоб отримати перевагу в другому таймі. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. У «Оболоні-Бровар» замість Суханова вийшов Р. Тарануха, а у харківського «Металіста 1925» замість Д. Юсова з’явився О. Сидоров, а замість Р. Русина — Арі Моура. Ці зміни надали матчу нової енергії, обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над грою.

Однак на 60-й хвилині харківський «Металіст 1925» зазнав невдачі, коли Курило отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки, залишивши свою команду в чисельній меншості. Незабаром харківський «Металіст 1925» зробив ще одну заміну, замінивши В. Дмитренка на Ю. Ткачука, намагаючись реорганізувати свою команду. На 74-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» Т. Мороз отримав жовту картку, що ще більше посилило драматизм на полі. На 75-й хвилині харківський «Металіст 1925» здійснив ще дві заміни: Б. Вачиберадзе замінив К. Бичека, а А. Борячук — А. Чирука. На 76-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» В. Дубко отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. Вирішивши закріпити свою перевагу, «Оболонь-Бровар» на 79-й хвилині зробила дві вирішальні заміни: замість Дубка вийшов Р. Черненко, а замість І. Краснопіра — В. Груша. Груша. Однак надії харківського «Металіста 1925» на гол у відповідь розвіялися на 80-й хвилині, коли червону картку отримав О. Мозіль, скоротивши склад команди до дев’яти осіб. Скориставшись ситуацією, «Оболонь-Бровар» провела останню заміну на 90-й хвилині — І. Мединський замінив Д. Нагієва. З фінальним свистком «Оболонь-Бровар» здобула перемогу з рахунком 1:0. Матч продемонстрував гостру боротьбу обох команд і наголосив на важливості сильної тактики та дисципліни на полі. Вболівальники залишали «Оболонь-Арену» задоволені захоплюючим видовищем, а гравці святкували важку перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Оболонь» — «Зоря», «Металіст 1925» — «Кривбас».