Вест Гем — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 17:59 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Вест Хэм - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 2:2 (1:0)
Голи: Соучек (8), М. Кудус (89) — Ісак (57), Ісак (62)

Попередження: Бруно Гімарайнш (17), Емерсон Палмієрі (17), Михайло Антоніо (35), Альмірон (67), Пакета (70), Лонгстафф (79)

Огляд матчу Вест Гем — Ньюкасл:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон Стедіум» «Вест Гем» і «Ньюкасл» зіграли внічию 2:2. За рахунку 1:0 на користь «Вест Гема» в перерві матч прийняв кілька поворотів, і обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Початок матчу був яскравим, і вже на 8-й хвилині Томаш Соучек відкрив рахунок у матчі. Відмінний гол Соучека привів натовп у лють, забезпечивши ранню перевагу його команді. Однак «Ньюкасл» швидко перебудувався і спробував вирівняти становище. Незадовго до 20-ї хвилини напруга зросла, оскільки обидві сторони отримали жовті картки. Бруно Гімараєш із «Ньюкасла» та Емерсон із «Вест Гема» отримали попередження від судді, що додало матчу додаткової гостроти. На жаль, це було лише ознакою того, що буде далі: по ходу першого тайму на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Міхаїл Антоніо, що сприяло посиленню фізичної складової гри. Гравці боролися щосили, але на 57-й і 62-й хвилинах саме Александр Ісак із «Ньюкасла» вразив ворота гостей. Коли «Ньюкасл» повів 2:1, напруга на полі тільки посилилася.

Судді продовжували давати картки: Мігель Альмірон із «Ньюкасла» та Лукас Пакета з «Вест Гема» отримали жовті картки у швидкій послідовності на 67-й та 70-й хвилинах відповідно. На 75-й і 76-й хвилинах менеджер «Вест Гема» зробив дві важливі заміни: Саїд Бенрахма і Мохаммед Кудус замінили Міхаїла Антоніо і Томаша Соучека відповідно. Ці заміни надали атаці «Вест Гема» нових сил і дозволили зберегти тиск на «Ньюкасл». Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, а на 79-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Ньюкасла» Шон Лонгстафф. Відчувши необхідність подальших змін, менеджер «Ньюкасла» зробив першу заміну на 82-й хвилині, замінивши Мігеля Альмірона на Джейкоба Мерфі. Ще одна заміна відбулася на 86-й хвилині: Александр Ісак замінив Каллума Вілсона. У міру наближення до фінального свистка «Вест Гем» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок. Зусилля принесли свої плоди на 89-й хвилині, коли Мохаммед Кудус зрівняв рахунок і поставив крапку в напруженій боротьбі. В якості останньої спроби «Ньюкасл» також зробив заміну на 90-й хвилині: Елліот Андерсон замінив Метта Таргетта. Незважаючи на зусилля обох команд в останні хвилини матчу, він завершився внічию 2:2. Гравці залишали поле, знаючи, що виклалися на всі сто, а вболівальники впродовж усього захопливого поєдинку перебували на межі своїх можливостей. Це була гра, яка продемонструвала інтенсивність і азарт, якими славиться Прем’єр-ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Вест Гем, Ньюкасл — Кр-л Пелас.