Наполі — Фіорентина — 1:3. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 23:46 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Фіорентина — 1:3. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Фіорентина (Флоренція).

Наполи - Фиорентина - 1:3. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Фиорентина - 1:3. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Наполі (Неаполь) — Фіорентина (Флоренція) — 1:3 (1:1)
Голи: Осімхен (45+5) — J. Брекало (7), Г. Бонавентура (63), Н. Гонсалес (90+3)

Попередження: П’єтро Терраччано (45+4), Лукас Мартінес Куарта (69), Г. Бонавентура (70), L. Ranieri (89), Г. Сімеоне (90+1), Єнс Кажюст (90+5)

Огляд матчу Наполі — Фіорентина:

У захопливому поєдинку Серії А «Наполі» зустрівся з «Фіорентиною» на легендарному «Стадіо Дієго Армандо Марадона». Матч вийшов захопливим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак у підсумку перемога з рахунком 3:1 дісталася «Фіорентині», залишивши вболівальників господарів розчарованими. Перший тайм розпочався з високої інтенсивності, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. На 7-й хвилині «Фіорентина» взяла гору, коли Йосип Брекало пробив по воротах, чим викликав захват уболівальників. «Наполі» вперто чинив опір, і на 23-й хвилині гол було скасовано через офсайд у Віктора Осімхена. Під час матчу «Наполі» зробив вирішальну заміну на 32-й хвилині, випустивши Франка Ангіссу замість Джанлуки Распадорі для посилення півзахисту. Перший тайм закінчився жовтою карткою П’єтро Терраччано з «Фіорентини» і пенальті у ворота «Наполі», який на 45-й хвилині реалізував Осімхен, зрівнявши рахунок 1:1. Другий тайм пройшов у захопливій боротьбі, обидві команди прагнули вийти з глухого кута. Однак на 63-й хвилині «Фіорентина» вразила ворота Джакомо Бонавентури вдалим ударом.

Матч перейшов у більш фізичну площину: обидві команди отримали жовті картки, причому Лоренцо Мартінеса Кварта та Бонавентура з «Фіорентини» були попереджені. У міру того як час минав, обидві команди зробили кілька замін, щоб внести свіжі сили і тактичні зміни. «Фіорентина» замінила Брекало на Ніколаса Гонсалеса на 73-й хвилині, а «Наполі» — Маттео Політано на Єнса Каюсте на 57-й хвилині. Далі відбулися заміни: Павел Зелінські, Віктор Осімхен і Станіслав Лоботка були замінені на Єнса Ліндстрема, Джованні Сімеоне та Гаетано Гаетано відповідно, а в складі «Фіорентини» замість Луки Раньєрі, Ролло Мандрагори і Джакомо Інфантіно з’явилися Марко Кайоде, Альфред Данкан, Артур Мело і Джонатан Іконе відповідно. Останні хвилини матчу пройшли в напруженій боротьбі, жовті картки отримали Раньєрі, Сімеоне і Кахусте. «Фіорентина» сміялася до останнього: Гонсалес забив пізній гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч став свідченням таланту і пристрасті, що проявляються в Серії А, і подарував уболівальникам захопливі враження. У той час як «Наполі» мужньо бився, «Фіорентина» використовувала всі свої можливості і здобула перемогу з рахунком 3:1. Обидві команди можуть пишатися своєю грою, але саме «Фіорентина» взяла всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Наполі, Фіорентина — Емполі.