Гранада — Барселона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-09 00:04 8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Барселона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Гранада - Барселона - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Барселона - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Гранада (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 2:2 (2:1)
Голи: B. Сарагоса (1), B. Сарагоса (29) — L. Ямал (45+1), Роберто (86)

Предупредження: I. Мікель (66), M. Rubio (68), J. Вальєхо (86), Канселу (90+8)

Огляд матчу Гранада — Барселона:

Нещодавно відбувся захопливий футбольний матч між командами «Гранада» та «Барселона», що завершився внічию 2:2. Матч проходив на стадіоні «Estadio Nuevo Los Cármenes», домашньому стадіоні «Гранади», у рамках чемпіонату Ла Ліги. Перший тайм розпочався з різкого ривка, коли гравець «Гранади» Б. Сарагоса забив два голи протягом перших 29 хвилин. Такий несподіваний поворот подій призвів до того, що господарі поля опинилися у вигідному становищі, і гравці «Барселони» були змушені шукати відповідь. Перед самою перервою «Барселона» зробила першу заміну: замість Р. Араужо з лави запасних вийшов Ж. Каунде. Ця зміна, схоже, зіграла свою роль, оскільки на 45-й хвилині «Барселона» зуміла відігратися завдяки голу Л. Ямала. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь «Гранади». У другому таймі обидві команди зробили по кілька замін, щоб привнести свіжі сили у свої склади. На 58-й хвилині «Гранада» замінила М. Узуні на А. Пуертаса, а Г. Вільяра на Н. Петровича. Ще одна заміна була проведена на 59-й хвилині — А. Фернандес замінив Р. Торрента.

Барселона також зробила першу заміну на 61-й хвилині — Ф. Лопес замінив Ф. Лопеса на С. Роберто. Матч ставав дедалі напруженішим, і на 66-й і 68-й хвилинах І. Мікель і М. Рубіо отримали жовті картки відповідно. На 73-й хвилині «Гранада» зробила четверту заміну, замінивши Л. Бойє на Х. Кальєхона. Барселона наслідувала цей приклад на 76-й хвилині, помінявши Л. Ямала на О. Ромеу. На 84-й хвилині «Гранада» зробила останню заміну, замінивши Р. Санчеса на Х. Вальєхо. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, на 86-й хвилині гравець «Барселони» С. Роберто забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок. Однак радість була недовгою: на тій же хвилині жовту картку отримав Ж. Вальєхо. На 90-й хвилині гол у ворота «Барселони» було скасовано через визнання Жоао Фелікса винним у положенні «поза грою». Наприкінці гри на останній хвилині компенсованого часу жовті картки отримали Р. Торрент («Гранада») і Ж. Кансело («Барселона»). Цей напружений і напружений матч між «Гранадою» і «Барселоною» продемонстрував майстерність і рішучість обох команд. Підсумковий рахунок 2:2 підкреслив конкурентоспроможність Ла Ліги та непередбачуваність футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Гранада, Барселона — Атлетик.