Білорусь — Румунія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:43 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Білорусі та Збірна Румунії. Беларусь ... Білорусь — Румунія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Білорусі та Збірна Румунії.

Беларусь - Румыния - 0:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБеларусь - Румыния - 0:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Білорусь — Румунія — 0:0 (0:0)

Предупредження: S. Ігнатович (73), Іван Бахар (75)

Огляд матчу Білорусь — Румунія:

У захоплюючому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи на стадіоні «Шуша Ференц» зустрілися збірні Білорусі та Румунії. Гра очікувалася з нетерпінням, і вболівальники сподівалися на напружену боротьбу між двома командами. Однак матч завершився невтішною нічиєю — 0:0. Протягом усього першого тайму обидві команди демонстрували майстерність в обороні, ускладнюючи суперникові пошук гольових можливостей. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники перебували в напрузі, очікуючи перелому в другому таймі. На початку другого тайму і Білорусь, і Румунія продемонстрували яскраві атаки, але їхні спроби були припинені захистом суперників. Напруга наростала в міру того, як час минав, і здавалося, що жодна з команд не зможе забити. На 61-й хвилині Румунія зробила першу заміну: замість І. Хагі в гру вступив Д. Алібек. Цей хід був спрямований на те, щоб надати румунській атаці нової енергії та креативності. Незабаром після цього румуни зробили ще одну заміну — Д. Ман замінив О. Морутана. Білорусія теж вирішила здригнутися, зробивши першу заміну на 73-й хвилині. М. Ебонг був замінений на В. Бочерова, що надало білоруській атаці іншого вигляду. Потім відбулися ще дві заміни: замість І. Бахаря вийшов В. Морозов, а замість С. Карповича — Р. Юзепчук. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди прагнули перелому.

Однак нетерпіння гравців призвело до необдуманих дій. На 73-й хвилині жовту картку отримав білорус С. Ігнатович, а на 75-й — І. Бахар. Румуни спробували переломити хід матчу, ввівши в гру свіжі сили на 77-й хвилині. В. Скречіу замінив Д. Олару, а Д. М. Драгус вийшов замість Л. Мунтяну. Ці заміни мали надати атакувального імпульсу румунській команді, але білоруська оборона залишалася непохитною. В останні хвилини матчу відбулося ще більше замін, і обидві команди відчайдушно намагалися вирвати перемогу. На 83-й хвилині замість В. Громика у складі збірної Білорусі з’явився В. Климович, сподіваючись використати можливі слабкі місця в румунській обороні. У відповідь Румунія ввела в гру Н. Станчу, який замінив В. Михайлу на 84-й хвилині. Ближче до кінця матчу обидві команди провели п’яту й останню заміну. У Білорусі замість Є. Карпицького вийшов А. Концевой, а в Румунії замість Н. Станчу вийшов В. Михайла. Однак ці заміни не призвели до вирішальних моментів, і матч у підсумку закінчився безгольовою нічиєю. Незважаючи на відсутність голів, гравці продемонстрували рішучість, майстерність і тактичну дисципліну. Це був матч, який продемонстрував стійкість і оборонну міць обох команд. Незважаючи на те, що вболівальники залишали стадіон, можливо, розчаровані результатом, вони стали свідками захопливого та запеклого поєдинку між збірними Білорусі та Румунії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швейцарія — Білорусь, Румунія — Андорра.