Хорватія — Туреччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:46 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Туреччини. Хорватия ... Хорватія — Туреччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Туреччини.

Хорватия - Турция - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаХорватия - Турция - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Хорватія — Туреччина — 0:1 (0:1)
Голи: Barış Alper Yılmaz (30)

Попередження: Брозович (12), Barış Alper Yılmaz (16), Баришич (34), U. Cakir (67), Модрич (89)

Огляд матчу Хорватія — Туреччина:

Нещодавно відбувся довгоочікуваний футбольний матч між збірними Хорватії та Туреччини в рамках кваліфікації до Чемпіонату Європи. Гра проходила на стадіоні Opus Arena, і обидві команди прагнули здобути перемогу та наблизитися до виходу на турнір. Рахунок у перерві становив 0:1 на користь Туреччини, а остаточний рахунок залишився незмінним. Початок матчу був напруженим, обидві команди прагнули справити враження. На 12-й хвилині М. Брозович отримав жовту картку за грубу гру проти турецького гравця, задавши тим самим тон фізичній боротьбі. Незабаром, на 16-й хвилині, жовту картку отримав і гравець збірної Туреччини Б. Йилмаз. Йилмаз. Перелом настав для Туреччини на 30-й хвилині, коли Б. Йилмаз влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Уже за чотири хвилини жовту картку отримав гравець збірної Хорватії Б. Баришич. Баришич, що посилило напругу на полі. Під час другого тайму обидві команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Хорватія замінила М. Пасаліча на Л. Маджера на 62-й хвилині, потім П. Мусу на Б. Петковича і Я. Брекало на Н. Влашича на 63-й хвилині.

Туреччина також зробила зміни: на 65-й хвилині І. Ч. Кахвечі вийшов замість Ю. Акгуна. Однак незабаром після цього У. Чакир отримав жовту картку, що свідчить про наростаючий фізичний характер матчу. На 74-й хвилині Туреччина зробила другу заміну: замість Б. Їлмаза на поле вийшов Б. Їлдирим. Хорватія відповіла двома замінами на 80-й хвилині: Б. Баришич вийшов замість Б. Соси, а М. Ковачич — замість Д. Бельо. Туреччина зробила дві останні заміни на 86-й хвилині: К. Актуркоглу замінив К. Йилдиз, а І. Юксек — К. Айхан. В останні хвилини матчу жовті картки отримали хорвати Л. Модрич і Б. Петкович, а також турки Б. Петкович, а також турки Б. Йилдирим і С. Акайдін, що ще раз підтвердило змагальний характер гри. Незважаючи на зусилля обох команд, рахунок до фінального свистка залишався 0:1 на користь Туреччини. Матч між збірними Хорватії та Туреччини характеризувався напруженою боротьбою на полі, обидві команди продемонстрували високу рішучість. Вирішальним виявився перший гол Туреччини, яка успішно захищала свою перевагу до кінця. Результат матчу суттєво впливає на шанси обох команд на потрапляння на чемпіонат Європи, що робить його незабутнім для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уельс — Хорватія, Туреччина — Латвія.