Португалія — Словаччина — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:42 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Словаччини. Португалия ... Португалія — Словаччина — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Португалії та Збірна Словаччини.

Португалия - Словакия - 3:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаПортугалия - Словакия - 3:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Португалія — Словаччина — 3:2 (2:0)
Голи: Гонсалу Рамос (18), Роналду (29), Роналду (72) — D. Hancko (69), Лоботка (80)

Попередження: Пекарик (31), Bruno Fernandes (57), Дуда (61), Жоао Палінья (75)

Огляд матчу Португалія — Словаччина:

Захоплюючий матч відбіркового турніру чемпіонату Європи: Португалія — Словаччина У захопливому футбольному матчі, який відбувся на стадіоні «Ештадіу ду Драгау», Португалія зустрілася зі Словаччиною в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи. Обидві команди вели запеклу боротьбу, демонструючи свою майстерність і цілеспрямованість протягом усієї гри. У перерві рахунок був 2:0 на користь Португалії, але Словаччина зробила гідний хід у відповідь, і матч закінчився з рахунком 3:2 на користь Португалії. Початок матчу був напруженим, обидві команди прагнули захопити ініціативу. Португалія володіла м’ячем на перших хвилинах і зуміла забити перший гол на 18-й хвилині. Це був не хто інший, як досвідчений захисник Португалії Г. Рамос. Рамос, який забив гол у ворота суперника, чим розлютив глядачів. Словаки намагалися повернути собі самовладання після пропущеного голу, і їхнє завдання стало ще складнішим, коли на 29-й хвилині Португалія отримала право на пенальті. Зірковий гравець збірної Португалії К. Роналду, вийшовши на ударну позицію, з легкістю реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу — 2:0. Матч продовжував загострюватися, що призвело до кількох гострих моментів і отримання жовтих карток обома командами. На 31-й хвилині попередження отримав словак П. Пекарик, на 57-й хвилині — португалець Б. Фернандеш, а на 61-й хвилині — словак О. Дуда. Дуда.

Другий тайм розпочався з того, що Словаччина провела дві заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. На 46-й хвилині Р. Мак і Й. Кучка були замінені на Т. Суслова і Л. Бенеша відповідно. Тактичний хід Словаччини виправдався, коли на 69-й хвилині Д. Ханко забив чудовий гол, скоротивши відставання Португалії до одного м’яча. Португалія швидко відповіла на гол Словаччини потужним ударом К. Роналду на 72-й хвилині, збільшивши свою перевагу до 3:1. Однак Словаччина не відступала і вела запеклу боротьбу. На 80-й хвилині С. Лоботка забив ще один гол, довівши рахунок до нервового 3:2. В останні хвилини матчу гра набула напруженого характеру, обидві команди боролися за перемогу. Жовті картки отримали португалець Ж. Палхінья на 75-й хвилині та словак Т. Суслов на 85-й хвилині. Обидві команди зробили заміни, щоб посилити склади, сподіваючись на перемогу. Португалія зробила потрійну заміну на 86-й хвилині: Ж. Палхінья, Б. Сілва і Г. Рамос замінили Отавіо, Р. Невеша і Діого Жоту відповідно. Словаки також зробили заміну, замінивши на тій самій хвилині І. Шранца на Д. Дюріша. Після фінального свистка Португалія святкувала важку перемогу над Словаччиною. Матч продемонстрував неймовірний талант і цілеспрямованість обох команд, залишивши вболівальників у повному захваті. Захоплююче протистояння Португалії та Словаччини у відбірковому турнірі чемпіонату Європи, безсумнівно, запам’ятається як захоплююча битва на футбольному полі. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, але саме здатність Португалії втримати перевагу в рахунку в підсумку забезпечила їм перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боснія — Португалія, Люксембург — Словаччина.