Ірландія — Греція — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:45 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ірландії та Збірна Греції. Ирландия ... Ірландія — Греція — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ірландії та Збірна Греції.

Ирландия - Греция - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИрландия - Греция - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ірландія — Греція — 0:2 (0:2)
Голи: Гіоргос Джакумакіс (20), Масурас (45+4)

Попередження: W. Smallbone (10), Пелкас (56), A. Bouchalakis (75)

Огляд матчу Ірландія — Греція:

Греція здобула перемогу в захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи проти Республіки Ірландія з рахунком 0:2 у перерві та 0:2 в основний час. Матч проходив на легендарному стадіоні «Авіва», створюючи напружену атмосферу для гравців і вболівальників. Від самого початку гра вийшла напруженою, обидві команди проявили завзятість і майстерність. Початок гри ознаменувався отриманням жовтої картки гравцем збірної Республіки Ірландія У. Смоллбоуном на 10-й хвилині, що свідчить про високий рівень гри. Агресія тривала, і на 20-й хвилині Греція домоглася успіху, коли Г. Гіакумакіс переправив м’яч у сітку воріт і вивів команду вперед. Ірландці наполегливо намагалися відігратися, але перед самою перервою зіткнулися з невдачею, коли грецький гравець Г. Масурас забив м’яч у ворота, збільшивши перевагу до 0:2. Ірландці вирушили в роздягальні, розуміючи, що в другому таймі їм належить подолати гору. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб освіжити і посилити свої склади. Ірландці на 46-й хвилині замінили Н. Коллінза на Р. Меннінга, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Однак Греція зуміла зберегти надійну оборону і не дозволила ірландцям забити. Гра ставала дедалі жорсткішою, що призвело до жовтої картки грека Д. Пелкаса на 56-й хвилині.

Відчувши необхідність тактичних змін, Греція провела дві заміни на 64-й хвилині, замінивши Д. Курбеліса на А. Бушалакіса, а Д. Курбеліса на А. Бушалакіса, а Д. Пелкаса на А. Чацігіованіса. Республіка Ірландія відповіла трьома замінами на 70-й хвилині, ввівши в гру К. Робінсона замість В. Смоллбоуна, А. Брауна замість М. Джонстона і К. Огбене замість А. Ідаха. Ці зміни надали команді нових сил, і вона провела кілька атак, намагаючись скоротити відставання в рахунку. Однак Греція вистояла і проявила стійкість протягом усієї гри. На 75-й хвилині вони отримали ще одну жовту картку — А. Бушалакіс, що свідчить про інтенсивність боротьби на полі. В останні хвилини матчу, коли перемога вже здавалася недосяжною для Республіки Ірландія, вони зробили останню заміну — замість А. Ідаха вийшли К. Огбене. Греція відповіла двома замінами, замінивши на 87-й хвилині А. Бакасетаса на М. Сіопіса і Г. Масураса на К. Кулієракіса. Незважаючи на наполегливі спроби Республіки Ірландія, пролунав фінальний свисток, який підтвердив перемогу Греції з рахунком 0:2. Обидві команди показали гідну боротьбу, але перші голи і надійний захист Греції забезпечили їм такі необхідні три очки в цьому відбірковому матчі Чемпіонату Європи. Коли вболівальники залишали стадіон «Авіва», вони ще довго згадували захопливу боротьбу на полі. Матч продемонстрував пристрасть і цілеспрямованість, притаманні футболу, і залишив глядачів у передчутті наступного захопливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гібралтар — Ірландія, Греція — Нідерланди.