У Родрігеса в матчі за збірну Люксембургу не тільки забитий гол, а й феноменальний промах по порожніх воротах (ВІДЕО)

2023-10-14 08:23 Півзахисник київського «Динамо» Жерсон Родрігес, який виступає зараз в оренді за турецький «Сівасспор», став однією з ... У Родрігеса в матчі за збірну Люксембургу не тільки забитий гол, а й феноменальний промах по порожніх воротах (ВІДЕО)

Півзахисник київського «Динамо» Жерсон Родрігес, який виступає зараз в оренді за турецький «Сівасспор», став однією з головних дійових персон учорашнього матчу своєї національної команди зі збірною Ісландії у відбірковому циклі Євро-2024.

Жерсон Родрігес

28-річний футболіст не потрапив до стартового складу своєї національної команди на цей поєдинок, але, вийшовши на заміну після перерви, зумів забити м’яч на першій же хвилині другого тайму.

Однак водночас у компенсований час матчу Родрігес мав стовідсотковий шанс не тільки оформити дубль, а й принести збірній Люксембургу перемогу, однак примудрився не влучити по порожніх воротах (відео цього моменту нижче).

Відбірковий цикл Євро-2024. Група J

Ісландія Люксембург 1:1 (1:0)
Голи: Оскарссон (23) — РОДРІГЕС (46)

Гол у ворота збірної Ісландії став для Родрігеса 7-м у складі збірної Люксембургу в поточному сезоні. Загалом же у футболці своєї національної команди динамівець забив уже 17 м’ячів.