Чехія — Фарери — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 20:55 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Фарерських островів. ... Чехія — Фарери — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Чехії та Збірна Фарерських островів.

Чехия - Фареры - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЧехия - Фареры - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Чехія — Фарери — 1:0 (0:0)
Голи: Соучек (76)

Предупредження: O. Lingr (37), M. Lamhauge (40), V. Cerny (75), S. Nattestad (76), B. Хендрікссон (81), L. Masopust (88)

Огляд матчу Чехія — Фарери:

На стадіоні Doosan Aréna відбувся відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Чехії та Фарерських островів. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь збірної Чехії, хоча перший тайм залишився безгольовим. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди показали стійкість в обороні. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Чехії О. Лінгр, а на 40-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Фарерських островів М. Ламхауге. Ці картки підкреслили інтенсивність і фізичну складову гри. У другому таймі Чехія зробила дві заміни на 57-й хвилині, випустивши замість Я. Кухти і Л. Провода Т. Чванкару і Д. Юрасека. Тактичні зміни, мабуть, далися взнаки, оскільки Чехія стала домінувати у володінні м’ячем і створювати більше можливостей для взяття воріт. Фарерські острови відповіли заміною А. М. Йонссона на Я. Бьярталіда на 58-й хвилині. Однак незабаром Чехія перехопила ініціативу, і її зусилля були винагороджені на 76-й хвилині, коли на їхню користь було призначено пенальті. Т. Соучек, вийшовши вперед, успішно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді надважливу перевагу — 1:0.

В останні хвилини гри обидві команди продовжили проводити заміни. У Чехії на 77-й хвилині замість В. Юрецького з’явився В. Черни, а у Фарерських островів замість Я. С. Едмундссона — П. Петерсен. Також у складі збірної Чехії замість Л. Масопуста з’явився Д. Доудера. Ближче до кінця гри Фарерські острови зробили ще дві заміни: С. Ватнхамар замінив К. Ольсена, а Й. Андреасен на 84-й хвилині вийшов замість А. Йогансена. В останні хвилини матчу обидві команди отримали жовті картки: Б. Хендрікссон — на 81-й хвилині для Фарерських островів, а Л. Масопуст — на 88-й хвилині для Чехії. На 90-й хвилині Чехія зробила п’яту й останню заміну: О. Лінгр був замінений на Я. Брабека. Брабека. Фарерські острови також отримали жовту картку в компенсований час, коли було вилучено О. Фаеро. Фаеро. Матч закінчився наполегливою перемогою збірної Чехії з рахунком 1:0. Цей результат став свідченням їхньої сильної гри, особливо в другому таймі, тоді як Фарерські острови можуть пишатися своїми зусиллями, спрямованими на те, щоб утримати рахунок на табло. Обидві команди продемонстрували цілеспрямованість і майстерність, що дало змогу провести захопливий відбірковий матч до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Польща — Чехія, Албанія — Фарери.